Реєстраційна картка форми 12 на закриття підприємницької діяльності ФОП. Скачати бланк

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Форма реєстраційної картки на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи — підприємця за її рішенням або за рішенням суду не пов’язане з банкрутством або просто — Форма 12, затверджена наказом Міністерства юстиції України №3178/5 від 14.10.2011. «Про затвердження форм реєстраційних карток». Останні зміни в бланк Форми 12 вносилися наказом Міністерства юстиції України №749/5 від 12.05.2014.

Форма 12 заповнюється фізичному особою — підприємцем на фінальній стадії припинення підприємницької діяльності, коли ним закрито всі поточні рахунки в банках, ліквідована печатка, звільнені наймані співробітники (якщо вони були). Крім цього він знятий з обліку в податкових органах та фондах державного соціального страхування, про що отримані підтверджуючі документи адресовані державному реєстратору. Форма 12 подається державному реєстратору.

Бланк Форми 12 складається з трьох частин, де в першому розділі зазначаються дані про фізичну особу — підприємця, наявні в ЄДРПОУ, в другій — вказується причина, по якій діяльність підприємця буде припинена і дається підписка про те, що всі передбачені законодавством процедури при ліквідації підприємцем пройдені, а в третій — державний реєстратор вписує номер і дату зробленого ним запису в ЄДРПОУ, своє ПІБ та вказує місце, де була проведена державна реєстрація цієї події.

Скачати бланк реєстраційної картки форми 12 на закриття підприємницької діяльності ФОП можна за посиланням нижче.

Реєстраційна картка форми 12 на закриття підприємницької діяльності ФОП. Скачати бланк

Реєстраційна картка форми 12 на закриття підприємницької діяльності ФОП. Скачати бланк
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *