Реєстраційна картка форми 11 на внесення змін про ФОП в ЄДРПОУ. Скачати бланк

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Форма реєстраційної картки на проведення державної реєстрації змін до відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців або просто — Форма 11, затверджена наказом Міністерства юстиції України №3178/5 від 14.10.2011 «Про затвердження форм реєстраційних карток». Останні зміни в бланк Форми 11 вносилися наказом Міністерства юстиції України №749/5 від 12.05.2014.

Форма 11 заповнюється у разі, коли фізична особа — приватний підприємець хоче змінити дані про себе, що містяться в Єдиному державному реєстрі та подається державному реєстратору. Це може бути, наприклад, у випадку переїзду на інше місце проживання, зміни прізвища, відкриття нового виду економічної діяльності та інше.

Бланк Форми 11 складається з шести частин, такого змісту:

  • У першій частині бланка зазначаються дані про приватного підприємця, які вже містяться в ЄДРПОУ.
  • У другій частині, в запропонованому списку, зазначається, які саме зміни вносяться до реєстраційних даних.
  • У третьому розділі розшифровуються всі зміни в реєстраційні дані, причому якщо в якомусь з розділів інформація про приватного підприємця не змінювалася, то ці поля не заповнюються.
  • В четвертому розділі вибирається спосіб отримання виписки з ЄДРПОУ.
  • П’ятий і шостий розділ заповнює державний реєстратор, де вказує номер і дату, зробленого ним запису в ЄДРПОУ, свої ПІБ та місце, де були внесені зміни в облікові дані ФОП, а також робить відмітки про вручення виписки з ЄДРПОУ приватному підприємцю.

Скачати бланк реєстраційної картки форми 11 на внесення змін про ФОП в ЄДРПОУ можна за посиланням нижче.

Реєстраційна картка форми 11 на внесення змін про ФОП в ЄДРПОУ. Скачати бланк

Реєстраційна картка форми 11 на внесення змін про ФОП в ЄДРПОУ. Скачати бланк
Оцініть статтю

One Response to Реєстраційна картка форми 11 на внесення змін про ФОП в ЄДРПОУ. Скачати бланк

  1. Валерія:

    дякую за інформацію! тобто якщо я хочу додати КВЕД до видів діяльності, у третьому розділі я просто маю перерахувати усі види діяльності, включаючи новий, не заповнюючи ПІБ, реєстрацію й усе інше що залишається без змін?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *