Податки > Бланки звітності > Реєстраційна картка форми 1 на реєстрацію юридичної особи. Скачати бланк

Реєстраційна картка форми 1 на реєстрацію юридичної особи. Скачати бланк

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Форма реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи, шляхом створення нової юридичної особи або просто — Форма 1, затверджена наказом Міністерства юстиції України №3178/5 від 14.10.2011 р «Про затвердження форм реєстраційних карток». Останні зміни в бланк Форми 1 вносилися наказом Міністерства юстиції України №749/5 від 12.05.2014 р

Форма 1 використовується при реєстрації нової юридичної особи та подається державному реєстратору.

Умовно Форму 1 можна розділити на 5 розділів:

  • У першому розділі вказуються загальні дані про майбутню юридичну особу, а саме: на підставі яких установчих документів буде діяти підприємство, його повна та скорочена назва (українською та англійською мовами), географічне місцезнаходження та юридична адреса, розмір статутного фонду та дата закінчення його формування.
  • У другому розділі наводяться дані про майбутню адміністрацію та органи управління створюваного підприємства. У частині адміністрації підприємства (фізичних осіб) вказуються ПІБ, паспортні та податкові дані, дата, з якої починають діяти повноваження та обмеження (якщо є) в представництві інтересів юридичної особи. Щодо органів управління вписується їх найменування.
  • У третьому розділі знаходяться дані про засновників підприємства (фізичних або юридичних осіб): їх найменування або ПІБ, адреса і розмір участі в статутному капіталі підприємства.
  • В четвертому розділі перераховуються всі види діяльності згідно КВЕД, якими планує займатися майбутнє підприємство, наводиться контактна інформація юридичної особи та спосіб отримання виписки з ЄДРПОУ.
  • П’ятий розділ є службовим і заповнюється працівником реєстраційної служби. Там він вказує свої ПІБ, місце проведення реєстрації, а так само робить відмітки про видачу виписок з ЕДРПОУ.

Скачати бланк реєстраційної картки форми 1 ви можете за посиланням нижче.

Реєстраційна картка форми 1 на реєстрацію юридичної особи. Скачати бланк

Реєстраційна картка форми 1 на реєстрацію юридичної особи. Скачати бланк
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend