Податки > Бланки звітності > Реквізити рахунків для сплати військового збору для Житомирської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Житомирської області

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

З 03.03.2014 набув чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від тридцять першого липня 2014 №1621-VII, який створив нове поняття в головному податковому документі України — військовий збір.

Тут ви маєте можливість завантажити реквізити рахунків для сплати військового збору в казну для Житомирської області. Звертаємо увагу, що обкладенню військовим збором підлягають доходи, нараховані починаючи з 03.08.2014, тобто, починаючи з дати набрання чинності Законом №1621-VII.

Законодавець очікує, що надходження від військового збору підуть на збільшення фінансування армії для успішного закінчення війни на сході України. Відповідно до оновлених положень ПК України, необхідність сплати військового збору вводиться тимчасово до першого січня 2015 року. Отже, якщо до 01.01.2015 року в ПКУ не будуть внесені зміни, з першого січня дві тисячі чотирнадцятого року військовий збір, як загальнодержавний збір, перестане існувати і сплачувати його не треба буде.

Для того, щоб скачати реквізити для сплати військового збору для Житомирської області, натисніть на посилання-картинку нижче.

Також ви можете скачати реквізити для сплати військового збору для всіх областей України.

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Житомирської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Житомирської області
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend