Податки > Бланки звітності > Реквізити рахунків для сплати військового збору для Запорізької області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Запорізької області

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Третього серпня дві тисячі чотирнадцятого року став діяти Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від 31.07.2014 №1621-VII, котрий вніс абсолютно нове поняття в головний податковий документ України — військовий збір.

На даній сторінці ви маєте можливість скачати реквізити рахунків для сплати військового збору до державного бюджету для Запорізької області. Нагадуємо, що обкладенню військовим збором підлягають доходи, нараховані починаючи з 3 серпня 2014, тобто починаючи з дати набрання чинності Законом №1621-VII.

Уряд розраховує, що доходи бюджету від військового збору підуть на збільшення фінансування Збройних сил для прискореного закінчення антитерористичної операції. Згідно зміненим положенням НК України, сплата військового збору вводиться тимчасово до 01.01.2015 року. Тому, якщо до 01.01.2015 року до Податкового кодексу України не будуть внесені зміни, з першого січня дві тисячі чотирнадцятого року військовий збір, як загальнодержавний збір, перестане існувати і сплачувати його не треба буде.

Для того, щоб завантажити реквізити для сплати військового збору для Запорізької області, натисніть на посилання-картинку нижче.

Також ви можете скачати реквізити для сплати військового збору для всіх областей України.

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Запорізької області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Запорізької області
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend

MAXCACHE: 0.9MB/0.00078 sec