Податки > Бланки звітності > Реквізити рахунків для сплати військового збору для Закарпатської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Закарпатської області

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

З 3 серпня дві тисячі чотирнадцятого року став діяти Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від тридцять першого липня 2014 №1621-VII, який ввів нове поняття в Податковий кодекс України — військовий збір.

На цій сторінці ви маєте можливість завантажити реквізити рахунків для перерахування військового збору в бюджет для Закарпатської області. Звертаємо увагу, що обкладенню військовим збором підлягають доходи, нараховані починаючи з 3 серпня 2014, тобто починаючи з дати набрання законної чинності Законом №1621-VII.

Законодавець очікує, що доходи бюджету від військового збору будуть адресовані на збільшення фінансування армії для прискореного закінчення війни. Згідно зміненим положенням ПКУ, новий збір вводиться тимчасово до 01.01.2015 року. Отже, якщо до 01.01.2015 року в ПКУ не будуть внесені зміни, з першого січня дві тисячі чотирнадцятого року військовий збір, як загальнодержавний збір, перестане існувати і його не потрібно буде платити.

Для того, щоб скачати реквізити для сплати військового збору для Закарпатської області, натисніть на посилання-картинку нижче.

Також ви можете скачати реквізити для сплати військового збору для всіх областей України.

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Закарпатської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Закарпатської області
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend