Податки > Бланки звітності > Реквізити рахунків для сплати військового збору для Хмельницької області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Хмельницької області

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

З третього серпня 2014 почав діяти Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від 31 липня 2014 №1621-VII, який створив нове поняття в Податковий кодекс України — військовий збір.

На цій сторінц виі можете завантажити реквізити рахунків для сплати військового збору в державну казну для Хмельницької області. Нагадуємо, що обкладенню військовим збором підлягають доходи, нараховані починаючи з 03.08.2014, тобто починаючи з дати набрання законної чинності Законом №1621-VII.

Уряд розраховує, що доходи бюджету від військового збору будуть спрямовані на збільшення фінансування Збройних сил для більш швидкого завершення війни. Відповідно з оновленими положеннями ПКУ, військовий збір вводиться тимчасово до першого січня 2015 року. Тому, якщо до цього часу в ПКУ не будуть внесені зміни, з першого січня дві тисячі чотирнадцятого року військовий збір, як загальнодержавний збір, перестане існувати і його не потрібно буде платити.

Для того, щоб завантажити реквізити для сплати військового збору для Хмельницької області, натисніть на посилання-картинку нижче.

Також ви можете скачати реквізити для сплати військового збору для всіх областей України.

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Хмельницької області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Хмельницької області
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend