Податки > Бланки звітності > Реквізити рахунків для сплати військового збору для Херсонської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Херсонської області

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

З третього серпня дві тисячі чотирнадцятого року став діяти Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від 31.07 дві тисячі чотирнадцятого №1621-VII, який ввів нове поняття в Податковий кодекс — військовий збір.

На даній сторінці ви можете завантажити реквізити рахунків для перерахування військового збору до державного бюджету для Херсонської області.

Звертаємо увагу, що обкладенню військовим збором підлягають доходи, нараховані починаючи з третього серпня 2014 року, тобто починаючи з дати початку дії Закону №1621-VII.

Планується, що доходи бюджету від військового збору будуть адресовані на фінансування армії для прискореного завершення війни на сході України. Згідно з оновленими нормами ПКУ, новий збір вводиться тимчасово до 01 січня 2015 року. Тобто, якщо до цього часу до Податкового кодексу України не будуть внесені зміни, з першого січня дві тисячі чотирнадцятого року військовий збір, як загальнодержавний збір, перестане існувати і його не потрібно буде платити.

Для того, щоб скачати реквізити для сплати військового збору для Херсонської області, натисніть на посилання-картинку нижче.

Також ви можете скачати реквізити для сплати військового збору для всіх областей України.

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Херсонської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Херсонської області
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend