Податки > Бланки звітності > Реквізити рахунків для сплати військового збору для Харківської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Харківської області

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

3 серпня дві тисячі чотирнадцятого року набрав законної сили Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від тридцять першого липня дві тисячі чотирнадцятого №1621-VII, який створив абсолютно нове поняття в головний податковий документ України — військовий збір.

У нас ви можете скачати реквізити рахунків для перерахування військового збору до бюджету для Харківської області. Нагадуємо, що обкладенню військовим збором підлягають доходи, нараховані починаючи з 3 серпня 2014, тобто починаючи з дати початку дії Закону №1621-VII.

Уряд розраховує, що надходження від військового збору будуть адресовані на збільшення фінансування Збройних сил для більш швидкого завершення військової операції в східних регіонах країни. Згідно зміненим положенням ПКУ, необхідність сплати військового збору вводиться тимчасово до 01 січня 2015 року. Тому, якщо до 01.01.2015 року до Податкового кодексу України не будуть внесені зміни, з першого січня дві тисячі чотирнадцятого року військовий збір, як загальнодержавний збір, перестане існувати і його не потрібно буде платити.

Для того, щоб скачати реквізити для сплати військового збору для Харківської області, натисніть на посилання-картинку нижче.

Також ви можете скачати реквізити для сплати військового збору для всіх областей України.

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Харківської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Харківської області
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend