Реквізити рахунків для сплати військового збору для Волинської області

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

З 3 серпня дві тисячі чотирнадцятого року набрав законної сили Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від тридцять першого липня 2014 №1621-VII, який вніс абсолютно нове поняття в Податковий кодекс — військовий збір.

На даній сторінці ви можете завантажити реквізити рахунків для перерахування військового збору в бюджет для Волинської області. Звертаємо увагу, що обкладенню військовим збором підлягають доходи, нараховані починаючи з 3 серпня дві тисячі чотирнадцятого року, тобто починаючи з дати набрання чинності Законом №1621-VII.

Планується, що надходження від військового збору будуть спрямовані на збільшення фінансування армії для успішного закінчення антитерористичної операції. Згідно з оновленими положеннями Податкового кодексу, сплата військового збору вводиться тимчасово до 01 січня 2015 року. Тобто, якщо до 01.01.2015 року до Податкового кодексу України не будуть внесені зміни, з першого січня дві тисячі чотирнадцятого року військовий збір, як загальнодержавний збір, перестане існувати і сплачувати його не треба буде.

Для того, щоб скачати реквізити для сплати військового збору для Волинської області, натисніть на посилання-картинку нижче.

Також ви можете скачати реквізити для сплати військового збору для всіх областей України.

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Волинської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Волинської області
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *