Податки > Бланки звітності > Реквізити рахунків для сплати військового збору для Вінницької області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Вінницької області

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

3 серпня 2014 став діяти Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від 31.07.2014 №1621-VII, який ввів абсолютно нове поняття в головний податковий документ України — військовий збір.

У нас ви маєте можливість завантажити реквізити рахунків для сплати військового збору в державну казну для Вінницької області. Слід зазначити, що обкладенню військовим збором підлягають доходи, нараховані починаючи з 3 серпня дві тисячі чотирнадцятого року, тобто починаючи з дати набрання чинності Законом №1621-VII.

Очікується, що надходження від військового збору підуть на збільшення фінансування Збройних сил для більш швидкого завершення антитерористичної операції. Згідно з оновленими положеннями Податкового кодексу, необхідність сплати військового збору вводиться тимчасово до 01.01.2015 року. Тому, якщо до 01.01.2015 року в ПКУ не будуть внесені зміни, з першого січня дві тисячі чотирнадцятого року військовий збір, як загальнодержавний збір, перестане існувати і сплачувати його не треба буде.

Для того, щоб завантажити реквізити для сплати військового збору для Вінницької області, натисніть на посилання-картинку нижче.

Також ви можете скачати реквізити для сплати військового збору для всіх областей України.

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Вінницької області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Вінницької області
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend