Податки > Бланки звітності > Реквізити рахунків для сплати військового збору для Тернопільської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Тернопільської області

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

З 3 серпня 2014 набрав законної сили Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від тридцять першого липня дві тисячі чотирнадцятого №1621-VII, який ввів нове поняття в Податковий кодекс — військовий збір.

На цій сторінці ви можете скачати реквізити рахунків для перерахування військового збору до державного бюджету для Тернопільської області. Звертаємо увагу, що обкладенню військовим збором підлягають доходи, нараховані починаючи з 3 серпня 2014, тобто починаючи з дати набрання законної чинності Законом №1621-VII.

Уряд розраховує, що доходи бюджету від військового збору підуть на збільшення фінансування Збройних сил України для більш швидкого завершення війни. Згідно зміненим нормам ПКУ, військовий збір вводиться тимчасово до першого січня 2015 року. Отже, якщо до цього часу до Податкового кодексу України не будуть внесені зміни, з першого січня дві тисячі чотирнадцятого року військовий збір, як загальнодержавний збір, перестане існувати і сплачувати його не треба буде.

Для того, щоб завантажити реквізити для сплати військового збору для Тернопільської області, натисніть на посилання-картинку нижче.

Також ви можете скачати реквізити для сплати військового збору для всіх областей України.

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Тернопільської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Тернопільської області
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend