Реквізити рахунків для сплати військового збору для Сумської області

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Третього серпня 2014 набрав законної сили Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від 31.07 дві тисячі чотирнадцятого №1621-VII, який створив абсолютно нове поняття в ПКУ — військовий збір.

На цій сторінці ви маєте можливість завантажити реквізити рахунків для перерахування військового збору в казну для Сумської області. Нагадуємо, що обкладенню військовим збором підлягають доходи, нараховані починаючи з 3 серпня дві тисячі чотирнадцятого року, тобто починаючи з дати початку дії Закону №1621-VII.

Очікується, що надходження від військового збору підуть на збільшення фінансування Збройних сил для більш швидкого завершення війни на сході України. Згідно з оновленими положеннями головного податкового документа країни, військовий збір вводиться тимчасово до першого січня 2015 року. Тобто, якщо до 01.01.2015 року до Податкового кодексу України не будуть внесені зміни, з першого січня дві тисячі чотирнадцятого року військовий збір, як загальнодержавний збір, перестане існувати і його не потрібно буде платити.

Для того, щоб завантажити реквізити для сплати військового збору для Сумської області, натисніть на посилання-картинку нижче.

Також ви можете скачати реквізити для сплати військового збору для всіх областей України.

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Сумської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Сумської області
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *