Податки > Бланки звітності > Реквізити рахунків для сплати військового збору для Рівненської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Рівненської області

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

З третього серпня 2014 вступив в силу Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від тридцять першого липня 2014 №1621-VII, який вніс абсолютно нове поняття в головний податковий документ України — військовий збір.

На цій сторінці можете скачати реквізити рахунків для перерахування військового збору в бюджет для Рівненської області. Слід зазначити, що обкладенню військовим збором підлягають доходи, нараховані починаючи з 03.08.2014 року, тобто починаючи з дати набрання чинності Законом №1621-VII.

Очікується, що доходи бюджету від військового збору будуть адресовані на фінансування Збройних сил для успішного закінчення антитерористичної операції. Згідно зміненим нормам Податкового кодексу, військовий збір вводиться тимчасово до першого січня 2015 року. Тому, якщо до цього часу до Податкового кодексу України не будуть внесені зміни, з першого січня дві тисячі чотирнадцятого року військовий збір, як загальнодержавний збір, перестане існувати і сплачувати його не треба буде.

Для того, щоб скачати реквізити для сплати військового збору для Рівненської області, натисніть на посилання-картинку нижче.

Також ви можете скачати реквізити для сплати військового збору для всіх областей України.

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Рівненської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Рівненської області
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend