Податки > Бланки звітності > Реквізити рахунків для сплати військового збору для Полтавської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Полтавської області

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

З 03.03.2014 почав діяти Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від 31.07 дві тисячі чотирнадцятого №1621-VII, який створив нове поняття в Податковий кодекс — військовий збір.

На даній сторінці ви можете завантажити реквізити рахунків для сплати військового збору в казну для Полтавської області. Звертаємо увагу, що обкладенню військовим збором підлягають доходи, нараховані починаючи з 3 серпня 2014, тобто починаючи з дати початку дії Закону №1621-VII.

Планується, що надходження від військового збору будуть спрямовані на фінансування армії для прискореного завершення військової операції в східних регіонах країни. Згідно зміненим нормам головного податкового документа країни, сплата військового збору вводиться тимчасово до 01.01.2015 року. Тому, якщо до цього часу до Податкового кодексу України не будуть внесені зміни, з першого січня дві тисячі чотирнадцятого року військовий збір, як загальнодержавний збір, перестане існувати і сплачувати його не треба буде.

Для того, щоб скачати реквізити для сплати військового збору для Полтавської області, натисніть на посилання-картинку нижче.

Також ви можете скачати реквізити для сплати військового збору для всіх областей України.

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Полтавської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Полтавської області
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend