Податки > Бланки звітності > Реквізити рахунків для сплати військового збору для Одеської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Одеської області

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

З 3 серпня дві тисячі чотирнадцятого року набрав законної сили Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від 31 липня 2014 №1621-VII, який створив нове поняття в головний податковий документ України — військовий збір.

На цій сторінці ви маєте можливість завантажити реквізити рахунків для перерахування військового збору в бюджет для Одеської області. Слід зазначити, що обкладенню військовим збором підлягають доходи, нараховані починаючи з 3 серпня дві тисячі чотирнадцятого року, тобто починаючи з дати набрання чинності Законом №1621-VII.

Очікується, що надходження від військового збору будуть спрямовані на фінансування армії для прискореного завершення війни. Згідно зміненим положенням головного податкового документа країни, необхідність сплати військового збору вводиться тимчасово до 01 січня 2015 року. Тому, якщо до цього часу до Податкового кодексу України не будуть внесені зміни, з першого січня дві тисячі чотирнадцятого року військовий збір, як загальнодержавний збір, перестане існувати і його не потрібно буде платити.

Для того, щоб скачати реквізити для сплати військового збору для Одеської області, натисніть на посилання-картинку нижче.

Також ви можете скачати реквізити для сплати військового збору для всіх областей України.

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Одеської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Одеської області
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend