Податки > Бланки звітності > Реквізити рахунків для сплати військового збору для міста Києва

Реквізити рахунків для сплати військового збору для міста Києва

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

03.03.2014 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від 31.07 дві тисячі чотирнадцятого №1621-VII, який вніс абсолютно нове поняття в головний податковий документ України — військовий збір.

Нижче ви можете завантажити реквізити рахунків для перерахування військового збору до державного бюджету для міста Києва. Слід зазначити, що обкладенню військовим збором підлягають доходи, нараховані починаючи з 03.08.2014 року, тобто починаючи з дати набрання законної чинності Законом №1621-VII.

Очікується, що надходження від військового збору будуть адресовані на фінансування Збройних сил України для прискореного закінчення антитерористичної операції. Згідно з оновленими положеннями головного податкового документа країни, новий збір вводиться тимчасово до 01.01.2015 року. Тому, якщо до цього часу в ПКУ не будуть внесені зміни, з першого січня дві тисячі чотирнадцятого року військовий збір, як загальнодержавний збір, перестане існувати і його не потрібно буде платити.

Для того, щоб скачати реквізити для сплати військового збору для міста Києва, натисніть на посилання-картинку нижче.

Також ви можете скачати реквізити для сплати військового збору для всіх областей України.

Реквізити рахунків для сплати військового збору для міста Києва

Реквізити рахунків для сплати військового збору для міста Києва
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend