Податки > Бланки звітності > Реквізити рахунків для сплати військового збору для Миколаївській області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Миколаївській області

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

3 серпня 2014 набрав законної сили Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від тридцять першого липня 2014 №1621-VII, який створив абсолютно нове поняття в українське податкове законодавство — військовий збір.

Тут ви можете скачати реквізити рахунків для перерахування військового збору в бюджет для Миколаївської області. Звертаємо увагу, що обкладенню військовим збором підлягають доходи, нараховані починаючи з 3 серпня 2014, тобто починаючи з дати набрання чинності Законом №1621-VII.

Законодавець очікує, що доходи бюджету від військового збору будуть спрямовані на фінансування Збройних сил України для більш швидкого завершення антитерористичної операції. Згідно пункту 16-1 Підрозділу 10 Перехідних положень ПКУ, військовий збір вводиться тимчасово до першого січня 2015 року. Тому, якщо до 01.01.2015 року до Податкового кодексу України не будуть внесені зміни, з першого січня дві тисячі чотирнадцятого року військовий збір, як загальнодержавний збір, перестане існувати і його не потрібно буде платити.

Для того, щоб завантажити реквізити для сплати військового збору для Миколаївської області, натисніть на посилання-картинку нижче.

Також ви можете скачати реквізити для сплати військового збору для всіх областей України.

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Миколаївській області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Миколаївській області
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend