Податки > Бланки звітності > Реквізити рахунків для сплати військового збору для Львівської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Львівської області

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

З 3 серпня дві тисячі чотирнадцятого року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від 31.07.2014 №1621-VII, який вніс абсолютно нове поняття в Податковий кодекс — військовий збір.

У нас ви маєте можливість скачати реквізити рахунків для сплати військового збору в казну для Львівської області. Слід зазначити, що обкладенню військовим збором підлягають доходи, нараховані починаючи з третього серпня 2014 року, тобто починаючи з дати набрання законної чинності Законом №1621-VII.

Законодавець очікує, що надходження від військового збору будуть спрямовані на фінансування Збройних сил для успішного завершення війни на сході України. Згідно зміненим положенням головного податкового документа країни, сплата військового збору вводиться тимчасово до 01.01.2015 року. Отже, якщо до цього часу в ПКУ не будуть внесені зміни, з першого січня дві тисячі чотирнадцятого року військовий збір, як загальнодержавний збір, перестане існувати і сплачувати його не треба буде.

Для того, щоб скачати реквізити для сплати військового збору для Львівської області, натисніть на посилання-картинку нижче.

Також ви можете скачати реквізити для сплати військового збору для всіх областей України.

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Львівської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Львівської області
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend