Податки > Бланки звітності > Реквізити рахунків для сплати військового збору для Луганської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Луганської області

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

3 серпня 2014 набрав законної сили Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від 31 липня 2014 №1621-VII, який вніс абсолютно нове поняття в головний податковий документ України — військовий збір.

На цій сторінці ви можете завантажити реквізити рахунків для сплати військового збору в державну казну для Луганської області. Слід зазначити, що обкладенню військовим збором підлягають доходи, нараховані починаючи з третього серпня 2014 року, тобто, починаючи з дати початку дії Закону №1621-VII.

Законодавець очікує, що доходи бюджету від військового збору підуть на збільшення фінансування Збройних сил України для прискореного завершення війни на сході України. Згідно пункту 16-1 Підрозділу 10 Перехідних положень ПКУ, сплата військового збору вводиться тимчасово до 01 січня 2015 року. Тому, якщо до цього часу до Податкового кодексу України не будуть внесені зміни, з першого січня дві тисячі чотирнадцятого року військовий збір, як загальнодержавний збір, перестане існувати і сплачувати його не треба буде.

Для того, щоб завантажити реквізити для сплати військового збору для Луганської області, натисніть на посилання-картинку нижче.

Також ви можете скачати реквізити для сплати військового збору для всіх областей України.

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Луганської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Луганської області
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend