Податки > Бланки звітності > Реквізити рахунків для сплати військового збору для Кіровоградської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Кіровоградської області

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

03.03.2014 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від 31 липня 2014 №1621-VII, який створив нове поняття в головному податковому документі країни — військовий збір.

У нас ви можете скачати реквізити рахунків для сплати військового збору в казну для Кіровоградської області. Звертаємо увагу, що обкладенню військовим збором підлягають доходи, нараховані починаючи з 3 серпня 2014, тобто починаючи з дати початку дії Закону №1621-VII.

Очікується, що надходження від військового збору будуть спрямовані на фінансування Збройних сил для більш швидкого закінчення війни. Згідно зміненим положенням Податкового кодексу, сплата військового збору вводиться тимчасово до першого січня 2015 року. Тому, якщо до цього часу в ПКУ не будуть внесені зміни, з першого січня дві тисячі чотирнадцятого року військовий збір, як загальнодержавний збір, перестане існувати і сплачувати його не треба буде.

Для того, щоб завантажити реквізити для сплати військового збору для Кіровоградської області, натисніть на посилання-картинку нижче.

Також ви можете скачати реквізити для сплати військового збору для всіх областей України.

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Кіровоградської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Кіровоградської області
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend