Податки > Бланки звітності > Реквізити рахунків для сплати військового збору для Київської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Київської області

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

З третього серпня дві тисячі чотирнадцятого року став діяти Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від тридцять першого липня дві тисячі чотирнадцятого №1621-VII, який створив абсолютно нове поняття в українському податковому законодавстві — військовий збір.

Тут ви маєте можливість скачати реквізити рахунків для сплати військового збору в бюджет для Київської області. Нагадуємо, що обкладенню військовим збором підлягають доходи, нараховані починаючи з третього серпня 2014 року, тобто починаючи з дати набрання чинності Законом №1621-VII.

Законодавець очікує, що доходи бюджету від військового збору будуть адресовані на збільшення фінансування армії для більш швидкого завершення антитерористичної операції. Згідно зміненим положенням НК України, військовий збір вводиться тимчасово до 01 січня 2015 року. Тобто, якщо до 01.01.2015 року в ПКУ не будуть внесені зміни, з першого січня дві тисячі чотирнадцятого року військовий збір, як загальнодержавний збір, перестане існувати і його не потрібно буде платити.

Для того, щоб завантажити реквізити для сплати військового збору для Київської області, натисніть на посилання-картинку нижче.

Також ви можете скачати реквізити для сплати військового збору для всіх областей України.

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Київської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Київської області
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend