Податки > Бланки звітності > Реквізити рахунків для сплати військового збору для Івано-Франківської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Івано-Франківської області

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

З 3 серпня дві тисячі чотирнадцятого року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від 31 липня 2014 №1621-VII, який вніс абсолютно нове поняття в Податковий кодекс України — військовий збір.

На даній сторінці ви маєте можливість завантажити реквізити рахунків для перерахування військового збору в державну казну для Івано-Франківської області.

Слід зазначити, що обкладенню військовим збором підлягають доходи, нараховані починаючи з 03.08.2014, тобто починаючи з дати початку дії Закону №1621-VII. Планується, що надходження від військового збору підуть на збільшення фінансування Збройних сил України для прискореного закінчення військової операції в східних регіонах країни. Згідно пункту 16-1 Підрозділу 10 Перехідних положень ПКУ, новий збір вводиться тимчасово до 01 січня 2015 року. Тому, якщо до 01.01.2015 року в ПКУ не будуть внесені зміни, з першого січня дві тисячі чотирнадцятого року військовий збір, як загальнодержавний збір, перестане існувати і його не потрібно буде платити.

Для того, щоб скачати реквізити для сплати військового збору для Івано-Франківської області, натисніть на посилання-картинку нижче.

Також ви можете скачати реквізити для сплати військового збору для всіх областей України.

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Івано-Франківської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Івано-Франківської області
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend

MAXCACHE: 0.9MB/0.00078 sec