Податки > Бланки звітності > Реквізити рахунків для сплати військового збору для Донецької області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Донецької області

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

З третього серпня 2014 набрав законної сили Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від 31.07 дві тисячі чотирнадцятого №1621-VII, який вніс абсолютно нове поняття в головний податковий документ України — військовий збір.

Нижче ви маєте можливість скачати реквізити рахунків для сплати військового збору в державну казну для Донецької області. Слід зазначити, що обкладенню військовим збором підлягають доходи, нараховані починаючи з 03.08.2014, тобто починаючи з дати початку дії Закону №1621-VII.

Уряд розраховує, що надходження від військового збору будуть адресовані на фінансування Збройних сил України для більш швидкого закінчення антитерористичної операції. Згідно з оновленими нормами Податкового кодексу, необхідність сплати військового збору вводиться тимчасово до першого січня 2015 року. Тому, якщо до цього часу в ПКУ не будуть внесені зміни, з першого січня дві тисячі чотирнадцятого року військовий збір, як загальнодержавний збір, перестане існувати і сплачувати його не треба буде.

Для того, щоб скачати реквізити для сплати військового збору для Донецької області, натисніть на лінк-картинку нижче.

Також ви можете скачати реквізити для сплати військового збору для всіх областей України.

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Донецької області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Донецької області
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend