Податки > Бланки звітності > Реквізити рахунків для сплати військового збору для Дніпропетровської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Дніпропетровської області

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

З третього серпня 2014 став діяти Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від 31 липня 2014 №1621-VII, який ввів нове поняття в українське податкове законодавство — військовий збір.

На цій сторінці ви маєте можливість завантажити реквізити рахунків для перерахування військового збору в державну казну для Дніпропетровської області. Нагадуємо, що обкладенню військовим збором підлягають доходи, нараховані починаючи з 3 серпня дві тисячі чотирнадцятого року, тобто починаючи з дати початку дії Закону №1621-VII.

Очікується, що надходження від військового збору підуть на фінансування армії для успішного закінчення військової операції в східних регіонах країни. Відповідно до оновлених положень Податкового кодексу, новий збір вводиться тимчасово до першого січня 2015 року. Тому, якщо до 01.01.2015 року в ПКУ не будуть внесені зміни, з першого січня дві тисячі чотирнадцятого року військовий збір, як загальнодержавний збір, перестане існувати і сплачувати його не треба буде.

Для того, щоб скачати реквізити для сплати військового збору для Дніпропетровської області, натисніть на посилання-картинку нижче.

Також ви можете скачати реквізити для сплати військового збору для всіх областей України.

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Дніпропетровської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Дніпропетровської області
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend