Податки > Бланки звітності > Реквізити рахунків для сплати військового збору для Чернівецької області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Чернівецької області

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Третього серпня дві тисячі чотирнадцятого року почав діяти Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від 31.07 дві тисячі чотирнадцятого №1621-VII, котрий вніс нове поняття в ПКУ — військовий збір.

Тут ви маєте можливість скачати реквізити рахунків для сплати військового збору в казну для Чернівецької області. Слід зазначити, що обкладенню військовим збором підлягають доходи, нараховані починаючи з 03.08.2014 року, тобто починаючи з дати набрання чинності Законом №1621-VII.

Уряд розраховує, що надходження від військового збору підуть на фінансування Збройних сил для більш швидкого закінчення війни на сході України. Відповідно до оновлених положень ПКУ, сплата військового збору вводиться тимчасово до 01 січня 2015 року. Тому, якщо до цього часу до Податкового кодексу України не будуть внесені зміни, з першого січня дві тисячі чотирнадцятого року військовий збір, як загальнодержавний збір, перестане існувати і його не потрібно буде платити.

Для того, щоб завантажити реквізити для сплати військового збору для Чернівецької області, натисніть на лінк-картинку нижче.

Також ви можете скачати реквізити для сплати військового збору для всіх областей України.

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Чернівецької області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Чернівецької області
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend