Податки > Бланки звітності > Реквізити рахунків для сплати військового збору для Чернігівської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Чернігівської області

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

З третього серпня дві тисячі чотирнадцятого року набрав законної сили Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від тридцять першого липня 2014 №1621-VII, який створив абсолютно нове поняття в Податковий кодекс — військовий збір.

У нас ви можете скачати реквізити рахунків для сплати військового збору в державну казну для Чернігівської області.

Нагадуємо, що обкладенню військовим збором підлягають доходи, нараховані починаючи з третього серпня 2014 року, тобто починаючи з дати набрання законної чинності Законом №1621-VII. Уряд розраховує, що надходження від військового збору будуть адресовані на збільшення фінансування Збройних сил для прискореного закінчення війни на сході України. Відповідно до оновлених положень Податкового кодексу, військовий збір вводиться тимчасово до 01.01.2015 року. Тому, якщо до цього часу до Податкового кодексу України не будуть внесені зміни, з першого січня дві тисячі чотирнадцятого року військовий збір, як загальнодержавний збір, перестане існувати і його не потрібно буде платити.

Для того, щоб завантажити реквізити для сплати військового збору для Чернігівської області, натисніть на посилання-картинку нижче.

Також ви можете скачати реквізити для сплати військового збору для всіх областей України.

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Чернігівської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Чернігівської області
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend