Податки > Бланки звітності > Реквізити рахунків для сплати військового збору для Черкаської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Черкаської області

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

З 3 серпня дві тисячі чотирнадцятого року набрав законної сили Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від 31.07 дві тисячі чотирнадцятого №1621-VII, який ввів абсолютно нове поняття в Податковий кодекс — військовий збір.

Нижче ви маєте можливість завантажити реквізити рахунків для перерахування військового збору в бюджет для Черкаської області.

Нагадуємо, що обкладенню військовим збором підлягають доходи, нараховані починаючи з 03.08.2014 року, тобто починаючи з дати набрання законної чинності Законом №1621-VII.

Очікується, що доходи бюджету від військового збору підуть на фінансування Збройних сил для більш швидкого закінчення війни. Відповідно з оновленими положеннями Податкового кодексу, необхідність сплати військового збору вводиться тимчасово до 01.01.2015 року. Тому, якщо до цього часу до Податкового кодексу України не будуть внесені зміни, з першого січня дві тисячі чотирнадцятого року військовий збір, як загальнодержавний збір, перестане існувати і сплачувати його не треба буде.

Для того, щоб завантажити реквізити для сплати військового збору для Черкаської області, натисніть на посилання-картинку нижче.

Також ви можете скачати реквізити для сплати військового збору для всіх областей України.

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Черкаської області

Реквізити рахунків для сплати військового збору для Черкаської області
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend

MAXCACHE: 0.9MB/0.00981 sec