Приклад заповнення заяви-розрахунку на отримання матеріального забезпечення (заява на виплату лікарняних до ФСС з ТВП)

Ольга Бондаренко

Ольга Бондаренко

Бухгалтер. Консультант з податкового та бухгалтерського обліку. З радістю відмовім на ваші коментарі до моїх статей.

При поддержке: В условиях нестабильности банковской системы, очень важно знать самую актуальную информацию о банках. Банки Украины — только свежая информация о активах и пассивах банков.

Заява-розрахунок на отримання матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду складається з двох частин. На першій сторінці в шапці зазначається назва робочого органу ФСС з ТВП, де підприємство перебуває на обліку. Далі наводяться відомості про підприємство: назва, юридична адреса, реєстраційний номер, який підприємство має у Фонді, код ЄДРПОУ та телефон. Далі вказується номер спеціального рахунку, відкритого для зарахування лікарняних, назва та МФО банківської установи, де відкрито рахунок. В таблиці потрібно зазначити кількість днів та потрібну суму допомоги в розрізі видів матеріального забезпечення та вказати загальну суму.

Як заповнити зворотній бік заяви-розрахунку на виплату лікарняних?

В шапці документу заповнюються дані підприємства, які повинні відповідати даним на першій сторінці.

Безпосередньо у таблицю вносяться відомості про листки непрацездатності за якими підприємство планує отримати матеріальне забезпечення від Фонду:

  • П.І.Б. — прізвище, ім’я по батькові застрахованої особи, яка хворіла;
  • № страхового свідоцтва – співпадає з ідентифікаційним кодом, але наявність свідоцтва у працівника обов’язкова. В разі, якщо по релігійним переконанням працівник не має ІПН, в графу вноситься серія та номер паспорту без пробілу;
  • № листка – серія та номер листа непрацездатності без пробілу;
  • Причина непрацездатності – зазначається код підстави за якою видано листок непрацездатності, наприклад, 1 – загальне захворювання, 10 – догляд за дитиною, 8 – вагітність та пологи;
  • Період непрацездатності – вносяться дати початку та закінчення хвороби у форматі дд.мм.рррр;
  • Кількість днів, що підлягають оплаті – зазначається загальна кількість втрачених робочих днів за період хвороби та окремо кількість днів за рахунок Фонду;
  • Сума – вказується загальний розмір нарахованої допомоги та сума, яка підлягає сплаті за рахунок коштів ФСС з ТВП.
  • Разом – кількість днів та сума допомоги за рахунок Фонду повинні співпадати з даними, зазначеними на першій сторінці заяви.

Заява підписується керівником та головним бухгалтером, скріплюється печаткою підприємства, зазначається дата подання до робочого органу Фонду.

Слід зауважити, що лікарняні, які оплачуються лише за рахунок роботодавця, до заяви-розрахунку не включаються.

Приклад заповнення заяви-розрахунку на отримання матеріального забезпечення (заява на виплату лікарняних до ФСС з ТВП)
3.6 (72.73%) 11 votes

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.51MB/0.00032 sec