Приклад заповнення реєстраційної картки на проведення державної реєстрації ФОП форма 10 або як я став підприємцем

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Приклад заповнення реєстраційної картки на проведення державної реєстрації ФОП форма 10 або як я став підприємцемПрийшов час реєструватися приватним підприємцем та робити візит державному реєстратору. До речі, покрокова інструкція про те, як зареєструватися приватним підприємцем та стати на облік у податковій службі та пенсійному фонді написана тут. Йти до державного реєстратора треба з наступним переліком документів:

  1. Заповнена реєстраційна картка на проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця. Форму картки можна скачати на цій сторінці.
  2. Копія документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків; (простими словами – ідентифікаційний номер платника податків або ІПН).
  3. Документ, що підтверджує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця. (У виконкомі на стіні оголошень повинні бути вказані реквізити рахунку, куди треба сплачувати реєстраційний збір. Сплачуємо збір та надаємо платіжне доручення державному реєстратору).

Часи роботи державних реєстраторів у моєму місті з 8.30 до 12.00. Прийшовши на місце о 8.30 я виявився 138 у черзі. Не знаю як, але якимось дивом, мені все ж таки вдалося потрапити у кабінет до державного реєстратора у цей день. Сталося це приблизно об 11.30. Провівши в кабінеті близько 5 хвилин, я вийшов звідти зі своєю випискою з Єдиного державного реєстру. Як бачимо, процедура реєстрації дуже проста, але дуже непросто потрапити на прийом до державного реєстратора.

Щодо реєстраційної картки за формою №10, то вона затверджена Наказом Міністерства юстиції від 14.10.2011 №3178/5 «Про затвердження форм реєстраційних карток». При цьому затверджена лише форма. Порядку заповнення самих карток немає. При заповненні картки виникає купа питань, відповіді на які ніде не знайти. Нижче наведений приклад заповнення моєї реєстраційної картки. Можливо комусь вона допоможе.

Приклад заповнення реєстраційної картки на проведення державної реєстрації ФОП форма 10 або як я став підприємцем

Приклад заповнення реєстраційної картки на проведення державної реєстрації ФОП форма 10 або як я став підприємцем
Оцініть статтю

One Response to Приклад заповнення реєстраційної картки на проведення державної реєстрації ФОП форма 10 або як я став підприємцем

  1. БЛАГОДАРЮ!
    Успехов Вашему сайту!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *