Податки > Інші податки та збори > Приклад заповнення призначення платежу на перерахування військового збору

Приклад заповнення призначення платежу на перерахування військового збору

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Продовжуємо тему військового збору, який з’явився в українському податковому законодавстві з 03 серпня 2014 року, коли набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» №1621-VII від 31.07.2014 року.

На тему військового збору на нашому сайті вже є наступні матеріали, з якими варто ознайомитися:

1. Військовий збір. Відповіді на деякі актуальні питання

2. Хто, як і коли платить військовий збір (ЗУ №1621-VII від 31.07.2014)

3. Реквізити рахунків для сплати військового збору з 03.08.2014

4. Приклад розрахунку військового збору із заробітної плати

В сьогоднішній публікації буде наведений приклад (зразок) заповнення призначення платежу на перерахування військового збору до бюджету.

Варто відзначити те, що військовий збір є загальнодержавним збором і призначення платежу на його перерахування до бюджету заповнюється абсолютно так само, як і для всіх інших платежів.

Порядок заповнення призначення платежу на перерахування податків та зборів до бюджету регламентується Наказом Міндоходів від 22.10.2013 № 609 «Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів».

Загальний порядок заповнення призначення платежу

Відповідно до норм Наказу №609 будь яке призначення платежу складається з семи частин:

  • Поле 1 – службовий знак «*» (ознака платежу);
  • Поле 2 – розділовий знак «;» та тризначне число — код виду сплати. З повним списком кодів сплати можна ознайомитися у додатку до Наказу №609. У випадку сплати суми податків і зборів або єдиного внеску проставляється код 101;
  • Поле 3 – код за ЄДРПОУ юридичної особи, ІПН фізичної особи, або ЄДРПОУ відокремленого підрозділу, за який здійснюється сплата;
  • Поле 4 – розділовий знак «;» та роз’яснювальна інформація про призначення платежу в довільній формі;
  • Поле 5 – платники податків ставлять тільки розділовий знак «;»;
  • Поле 6 – платники податків ставлять тільки розділовий знак «;»;
  • Поле 7 – у 99,9% випадків платники податків ставлять тільки розділовий знак «;» (про 0,01% випадків, коли це поле заповнюється, читайте у Наказі №609).

Отже, фактично, при заповненні призначення платежу платників податків стосується перші чотири поля.

Приклад заповнення призначення платежу для перерахування військового збору

Отже, згідно з вимогами Наказу №609 призначення платежу на перерахування військового збору матиме наступний вигляд:

* ;101 ;30355999 ;військовий збір за першу половину серпня ; ; ;

Про всяк випадок нагадаю, что обкладенню військовим збором підлягають доходи, нараховані починаючи з 03.08.2014 року, тобто з дати вступу в силу Закону України №1621-VII від 31.07.2014. З текстом роз’яснення податкової служби з цього питання у Базі знань ЗІР можна ознайомитися тут //byhgalter.com/forum/?mingleforumaction=viewtopic&t=76 .

Реквізити для сплати віськового збору

Реквізити рахунків для перерахування військового збору до бюджету для всіх областей України можна скачати на цій сторінці //byhgalter.com/rekviziti-dlya-splati-viskovogo-zboru-z-03-03-2014-vsya-ukra%d1%97na-2/ .

Бажаю всім платникам податків правильно нараховувати, утримувати та сплачувати військовий збір до бюджету, а також правильно заповнювати поле «призначення платежу» платіжного доручення для того, щоб не мати проблем з податковою службою.

При поддержке: Фильтровентиляционное оборудование компании Kemper является лидером в своей отрасли. Фильтр kemper — высокое качестве по приемлемой цене.

Приклад заповнення призначення платежу на перерахування військового збору
Оцініть статтю

One Response to Приклад заповнення призначення платежу на перерахування військового збору

  1. Влада:

    Скажіть будь ласка, які санкції можуть застосовуватись якщо: кв на оплату проведена 11.07.17, реквізити вірні (рахунок, код класифікації) але в призначенні платежу вказанр просто *;101;іпн;військовий збір. Через дане призначення зарахування пройшло в карточку за найманих, а не річного декларування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend

MAXCACHE: 0.91MB/0.00080 sec