Представляю вашій увазі forum.byhgalter.com

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Можливо хтось вже встиг помітити, що у меню блогу з’явилося посилання на форум. Хтось не тільки помітив, а і встиг створити перші теми на новому форумі. Дещо із запізненням представляю вашій увазі новий форум для приватних підприємців, бухгалтерів та юристів forum.byhgalter.com.

На сьогоднішній день блог byhgalter.com відвідує від восьми до десяти тисяч користувачів на день. Всі вони шукають актуальну інформацію у сфері бухгалтерського обліку, оподаткування та звітності в Україні. Всі вони задають питання, на які я намагаюся відповідати. Звісно, відповідають на ці питання також і інші читачі, за що я їм дуже вдячний. Проте питаннь дуже багато, та, оскільки веденням блогу я займаюся у вільний від своєї основної роботи час, я просто починаю не встигати на них відповідати.

На багато питань я просто не знаю відповідей, адже ніхто не може знати все. Дуже часто у коментарях до якоїсь статті читачі задають питання, які зовсім не відносяться до теми. Тому, створення форуму стало просто необхідним. Над ним я працював останніх три дні, та буду працювати ще багато часу у майбутньому, проте вже зараз він працює та ньому можна спілкуватися.

Як завжди, приймаю пропозиції щодо того, які розділи ви хотіли би бачити на форумі або як його покращити. Також, корисною буде інформація про помилки або непрацездатність якихось функцій форуму. В кого є щось сказати або запропонувати, прошу у коментарі.

Отже, створюємо теми, задаємо питання, відповідаємо на них та спілкуємося на новому форумі для приватних підприємців, бухгалтерів та юристів forum.byhgalter.com

Представляю вашій увазі forum.byhgalter.com
Оцініть статтю

5 Responses to Представляю вашій увазі forum.byhgalter.com

 1. Чомусь не зміг зареєструватись, на стадії погодження з умовами далі не пускає)

 2. Будь-ласка , напишіть про 3 групу платників єдиного податку, дякую

 3. Тетяня:

  Дуже дякую за інформацію

 4. oleg:

  включите rss на форуме пожалуйста.

 5. Николай, вже понад 20 користувачів зареєструвалося. Щойно теж спробував, все вийшло нормально.
  Oксана, про що саме написати? Є конкретні питання?
  oleg, увімкнув. http://forum.byhgalter.com/feed.php

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *