Повідомлення суб’єкта персональних даних про його права (приблизний приклад)

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Згідно абзацу 5 статті 2 Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297-VI володілець бази персональних даних повинен отримати від суб’єкта персональних даних документовану згоду на обробку його персональних даних. Приблизну форму згоди можна подивитися на цій сторінці.

Тільки після отримання такої згоди суб’єкт господарювання має право використовувати персональні дані фізичної особи. При цьому, згідно частини 2 статті 12 Закону №2297 фізичну особу треба повідомити про її права виключно у письмовій формі протягом десяти робочих днів з дня включення її персональних даних до бази персональних даних. Права суб’єкта персональних даних прописані у статті 8 Закону №2297.

Для економії часу, рекомендується повідомляти суб’єкта персональних даних про його права а також про включення його персональних даних до бази, одразу після отримання від нього згоди на обробку персональних даних. Приблизну форму повідомлення суб’єкта персональних даних про його права завантажуємо за посиланням нижче. Форма взята на сторінці Захист персональних даних: з чого почати і які документи треба розробити трохи підкоригована.

скачати форму повідомлення суб'єкта персональних даних про його права

Про те, що є базою персональних даних, а що ні, як зареєструвати базу персональних даних, як її вести та яка відповідальність передбачена за порушення законодавства у сфері захисту персональних даних, читайте у багатенній темі на форумі Бази персональних даних (реєстрація, ведення, відповідальність).

Повідомлення суб’єкта персональних даних про його права (приблизний приклад)
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *