Податки > Бланки звітності > Податкова декларація збору за спеціальне використання води. Скачати бланк

Податкова декларація збору за спеціальне використання води. Скачати бланк

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Згідно пункту 323.1 Податкового кодексу платниками збору за спеціальне використання води є:

 1. первинні водокористувачі – суб’єкти господарювання, які використовують воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів.
 2. вторинні водокористувачі – суб’єкти господарювання, які використовують воду, отриману від первинних або інших водокористувачів.
 3. суб’єкти господарювання, які використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва.

Декларація зі збору за спеціальне використання води подається до податкової служби протягом 40 календарних днів, що настають за останнім днем календарного кварталу (пункт 49.18.2 ПКУ). Звітним періодом для платників спецводозбору є календарний квартал (стаття 328 ПКУ). Звіт заповнюється наростаючим підсумком з початку року.

Збір за спеціальне використання води сплачується у строки, встановлені для квартального податкового періоду, тобто протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання податкової декларації. Фактично строк складає 50 календарних днів, наступних за останнім днем звітного кварталу.

скачати бланк податкової декларації збору за спеціальне використання води

Також на форумі є багатенна тема про збір за спеціальне використання води (водокористування, спецводозбір). Раджу вам її почитати.

Податкова декларація збору за спеціальне використання води. Скачати бланк
Оцініть статтю

4 Responses to Податкова декларація збору за спеціальне використання води. Скачати бланк

 1. новохатько:

  олег .дуже вдячний

 2. новохатько:

  олег .дуже вдячний

 3. Марина:

  Доброго дня. Допоможіть будьласка : підпункт 1.1.2.1 колонка 3 (фактичний обсяг викор води) заповняється з наростаючим підсумком з початку року і вона в кінці року не повинна перевищувати колонку 6 (ліміт)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend

MAXCACHE: 0.91MB/0.02234 sec