підприємець ІІІ групи інвалідності та ЄСВ

Коментарі

Оленка » 14 сен 2012, 12:07

Чи повинен ФОП ІІІ групи інвалідності платити ЄСВ або взала якість утримання/відрахування за себе? ФОП працює без найманих працівників

byhgalter » 17 сен 2012, 05:57

Стаття 4 Закону «про ЄСВ»:

Якщо ви сплачуєте єдиний податок та маєте статус інваліда, ви звільняєтесь від сплати єдиного соціального внеску за себе.

Оленка » 11 окт 2012, 10:05

дякую за відповідь

 

підприємець ІІІ групи інвалідності та ЄСВ
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *