Перевірка контрагента від Приватбанку: чи є сенс?

Григорий Иваненко

Григорий Иваненко

Независимый финансовый консультант.

Переказувати гроші будь-якому контрагенту через Приватбанк — одне задоволення. Там зроблено все для того, щоб можна було легко перекинути фінанси на будь-який тип рахунку або з карти на карту, навіть, не виходячи з дому. Достатньо зайти в Приват24 і зробити кілька кліків мишкою, як контрагент отримає гроші, але в тому то й складність, що платіж за рідкісним винятком неможливо повернути назад. Тепер уявімо ситуацію, що ви вели переговори з якоюсь компанією про покупку певного товару. Домовилися, внесли платіж і … все. Ні грошей, ні товару ви більше так і не побачили, а компанія на перевірку взагалі виявилася банкрутом. Приватбанк представляє гарний захист від такого поширеного шахрайства — перевірку статусу контрагента. Правда, реалізувати її можна тільки по відношенню до юридичних осіб, а також до приватних підприємців.

Читайте також Кредитна карта або кредит готівкою: що вигідніше?

Перевірка статусу контрагента: що отримуємо натомість?

Перевірка проводиться прямо у момент створення платежу в режимі реального часу. На запит приходить відповідна інформація, яка відображає поточний статус реєстрації вашого передбачуваного ділового партнера і поточний статус платника ПДВ. Звіт буде сформований на підставі інформації, отриманої з державних реєстрів — пошук податкового коду компанії вже не потрібен — все зроблять за вас. Досить підключити послугу «Статус контрагента» і вся інформація про підприємство буде у вас на екрані. До речі, вона відображається у вигляді одного з трьох повідомлень, які стверджують, що контрагент або не є банкрутом, або знаходиться в процесі ліквідації або банкрутства, або все-таки вже банкрут. Клікнувши на повідомлення, ви отримаєте більш докладний матеріал: назва компанії, ЄДРПОУ, її статус реєстрації на даний момент і статус платника податків, якщо підприємство або ПП його платять.

Читайте також Не можу зайти в приват 24. Можливі причини та шляхи вирішення

При поддержке: Любите небычные дизайнерские интерьерные решения? m17.kiev.ua — это оформление интерьера предметами искусства.

Чи достовірні отримані відомості?

Відомості надаються давнім партнером Приватбанку — Бюро кредитних історій України. Ця організація перевіряє контрагентів дуже ретельно, тому помилки бути не може. Отже, підключивши послугу «Статус контрагента» можна бути впевненим в актуальності виданої інформації, яка мінімізує ризик і захищає від нелегальних операцій. Підключити послугу можуть корпоративні клієнти банку, які для розрахунків з партнерами використовують систему «Приват24».

Як підключають послугу?

Є два способи, перший використовується, якщо ви хочете перевіряти всіх контрагентів, яким відправляєте платежі:

  • Меню «Платежі» — підменю «По Україні» — «Послуга« Статус Контрагента ».
  • Уважно прочитавши ще раз умови, клікніть по кнопці «Підключити».

Другий використовується для певного ділового партнера, наприклад, ви хочете перевірити нового контрагента:

Читайте також Полные реквизиты банковской карты. Из чего они состоят и где их взять?

  • У «Приват24» потрібно створити платіж.
  • Перейдіть в журнал «Підготовлені платежі» і клацніть по мітці навпроти контрагента.
  • Виберіть компанію, яку вирішили перевірити.
  • Поставте галочку у віконці, ви повинні погодитися з Офертою Бюро кредитних історій України і погодитися з умовами надання потрібної вам інформації.
  • Клацніть по кнопці «Підключити».

Ось і все — протягом 3-5 хвилин послуга буде активована. Перші 30 днів послуга надається безкоштовно, а потім нараховується абонплата, у розмірі 25 гривень на місяць. Оплата списується з корпоративного рахунку компанії. Якщо ж послуга використовувалася тільки частину місяця, розрахунок абонплати буде проводитися в розмірі 1.5 грн. в день. Відключити послугу можна в будь-який момент, день її зняття вважається платним періодом.

Перевірка контрагента від Приватбанку: чи є сенс?
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.51MB/0.00108 sec