Новорічний тиждень. Подарунки усім від компанії «Бест Софт»

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Новий рік — час чудес і подарунків. Саме тому напередодні найбажаніших та найвеселіших свят, компанія «Бест Софт» пропонує новим клієнтам взяти участь у традиційній новорічній акції.

Новий рік — чудове свято, бо саме у цей час у повітрі — запах ялинових гілок і мандарин, горять святкові вогні, обличчя перехожих світяться усмішками, і всюди панує дивовижний чарівний настрій. І, звичайно ж, подарунки! Який Новий рік проходить без приємних сюрпризів? Саме тому і тільки зараз компанія «Бест Софт» оголошує про початок святкової акції.

Абсолютно всі, хто зареєструється на сайті arenda-1c.com.ua до 30 грудня 2012 року та замовить послугу оренди 1С на 11 і більше місяців, гарантовано отримає подарунок — калькулятор Brilliant!

Поспішайте, зробіть своє життя комфортнішим! «Хмарна» версія 1С дозволить вирішити безліч проблем і питань, пов’язаних із бухгалтерським ПЗ, а стильний калькулятор стане відмінним аксесуаром для справжнього фінансиста.

Детальніше про акцію на сайті: http://arenda1c.aktivcorp.com. Поспішайте! Кількість подарунків обмежена!

Новорічний тиждень. Подарунки усім від компанії «Бест Софт»
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *