Не можу зайти в приват 24. Можливі причини та шляхи вирішення

«Приват24» — це віддалений онлайн-банкінг сервіс, за допомогою якого можна управляти своїми фінансами в Приватбанку, не виходячи з дому. Це досить зручно — переказувати грошові кошти іншим користувачам, отримувати точно такі ж перекази самому і контролювати рух фінансів на карті або картах, але, на жаль, «Приват24» іноді дає збій, і вхід в систему здійснити неможливо.

Читайте також Полные реквизиты банковской карты. Из чего они состоят и где их взять?

Проблеми при вході в Приват24 і способи їх вирішення

Причин для виникнення труднощів може бути декілька і необхідно розібратися в них. Отже, в Приват24 неможливо увійти, тому що:

  • Невірно набраний логін та / або пароль для входу в систему. Це, мабуть, найбільш поширена помилка користувачів. Обов’язково необхідно перевірити, чи не натиснута клавіша «caps lock» — паролі чутливі до змін регістра, розкладку теж варто уточнити — нерідко користувачі, особливо ті, хто в інтернеті не так давно, забувають про переключення розкладки. Загалом, необхідно бути гранично уважними. Рішенням буде встановити логін і / або пароль, який буде складатися тільки з цифр, наприклад, у більшості користувачів Приват24 як логін використовується номер мобільного телефону, а паролем служить ідентифікаційний код (ІПН).
  • Аккаунт «Приват24» з якихось причин заблокований. Найпоширеніша причина — триразове введення неправильного пароля при спробі входу в аккаунт, втім, можуть бути й інші. Для початку спробуйте відновити пароль, для цього клацніть на посилання «Забули пароль?» І дійте, згідно підказкам. Новим паролем може бути і той, що був до цього, але в цілях безпеки краще його змінити бодай трохи. Справа в тому, що обліковий запис може бути заблокований при спробі злому — вдалого або не особливо — тому змініть хоча б регістр.
  • Технічні проблеми, що виникли в самому сервісі Приват24. Це всього лише сайт, отже, у нього можуть бути проблеми з хостингом, DDoS-атаками та інші неприємності. У таких випадках звертайтеся в чат технічної підтримки ресурсу, який доступний навіть без входу в аккаунт.

Як варіант, можна зателефонувати на «гарячу лінію» Приватбанку — вас переключать на фахівця, який розбереться з вашою проблемою.

Читайте також Снять наличные с кредитной карты Приватбанка. Где и как выгоднее?

Небезпеки і підводні камені

У спробах злому, до речі, найчастіше винні самі ж користувачі, які забувають елементарні правила безпеки. Таких правил, у відношенні Приватбанку, всього три:

  • Тримайте ближче свій телефон і нікому не давайте його в руки, навіть на короткий час. Маючи при собі ваш мобільний, зняти гроші з картки нічого не варто.
  • Нікому не давайте карту і вже, звичайно, не називайте ПІН-код. До речі, намагайтеся не застосовувати як ПІН-код рік свого народження — так чинить переважна більшість користувачів. Краще вже рік народження самої дорогої для вас людини або рік, наприклад, одруження. Не пишіть ПІН на звороті карти — це все одно, що зняти гроші і на підносі вручити їх шахраям.
  • Запам’ятайте: працівники Приватбанку ніколи і ні за яких обставин не будуть питати у вас ПІН-код або іншу інформацію, яка дозволяє зняти гроші з картки і вже тим більше — дзвонити заради цього. Максимум, що можуть — це уточнити особисті дані при вашому зверненні в банк з якого-небудь приводу для ідентифікації вас, як власника карти. Все, не більше!

Читайте також Чим відрізняються платжні системи, що випускають банківські кредитні карти?

У будь-яких незрозумілих ситуаціях звертайтеся в технічну підтримку банку і робіть це негайно. І обов’язково підключіть послугу СМС-повідомлень про рух коштів на карті — навіть, якщо вона платна, це виправдано заради вашої ж безпеки.

При поддержке: Ваш автомобиль прослужил уже достаточно долго и требует капитального ремонта? Капитальный ремонт двигателя Infiniti FX45 http://xn--80ajjpfacdpqai.xn--p1ai/capitalniy-remont-dvigatelya-infiniti-fx45. Эти услуги вы можете получить у фирмы на сайте по ссылке.

Не можу зайти в приват 24. Можливі причини та шляхи вирішення
3 (60%) 1 vote

One Response to Не можу зайти в приват 24. Можливі причини та шляхи вирішення

  1. Віталій:

    Я знахожусь в Бельгії і не можу зайти в приват 24 що робити

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.51MB/0.00034 sec