Навчання 1С + оренда 1С: чому ці послуги вигідно купувати разом

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Сьогодні на освітньому ринку дуже багато пропозицій щодо курсів 1С. І ці пропозиції відрізняються одна від одної: якістю, ціновою політикою, форматом проведення и т.і. Відомо, що пересічний громадянин, обираючи якийсь товар, в першу чергу, цікавиться його вартістю. І тут виникає питання: чим викликаний такий розбіг цін на навчання. На вартість курсів може впливати заробітна платня працівників навчального центру, оренда приміщення, вартість комп’ютерів та обладнання аудиторій і т.д. І тут згадуєш про правило: дешевше всього товар можна купити у виробника. На вартість курсів це правило теж розповсюджується.

Центри сертифікованого навчання — це надійно та сучасно

Якщо курси стосуються 1С, то логічно згадати про однойменну російську компанію. Мало хто знає, що офіційні партнери 1С не тільки розповсюджують програмні продукти 1С, але й відкривають Центри сертифікованого навчання 1С. В таких Центрах вас навчать якісно і за помірною вартістю. Центри сертифікованого навчання 1С щорічно навчають близько 50 000 чоловік. Особливо цінним є документ, який вам видають за результатами курсів — це Сертифікат саме компанії 1С про те, що ви відтепер спеціаліст з цього програмного продукту.

Якщо ви реєструєтесь на курсах 1С, то ви бажаєте мати більше практики роботи безпосередньо у програмі. Сертифіковані центри — офіційні партнери 1С, тому вони мають найсучасніше та вчасно оновлене програмне забезпечення.  Звідси зрозуміло, що ви не отримаєте застарілих знань.

Центри сертифікованого навчання раніше працювали тільки оффлайн. Враховуючи, що кількість їх обмежена, не в усіх містах вони працювали, не кожен мав можливість навчатися в сертифікованому центрі. Але з розповсюдженням дистанційного навчання та онлайн-курсів ця проблема була цілком вирішена.

Запорука успішного навчання, окрім технічної бази, — це професійний та кваліфікований викладач. Онлайн-курси дозволяють обирати місце навчання не за розташуванням, а за викладачем, навіть якщо він з іншого міста.

Отже, робимо перші висновки: навчатися працювати в 1С краще за все в спеціальних Центрах  сертифікованого навчання, а щоб бути на крок попереду, треба обирати онлайн-курси, так ви заощадите на вартості та будете самостійно планувати графік навчання.

Сертифіковані центри пропонують 1С на привабливих умовах

Є ще одна причина, через яку навчатися у сертифікованих центрах вигідно. Такі центри зазвичай пропонують цікаві варіанти щодо придбання ліцензійного програмного забезпечення. Отримавши певні навички роботи в програмі 1С, вам буде потрібне своє робоче місце, де ви б змогли поглиблювати свої знання та вести бухгалтерію ваших підприємств. Погодьтеся, що на першому етапі роботи з програмою придбання ліцензії — це досить дорого та невиправдано, а ось оренда 1С — це зручний для вас варіант.

Сучасні центри дистанційного навчання, які одночасно є партнерами 1С, розробляють цілі програми лояльності, спрямовані на вигідне придбання комплексу послуг: програмне забезпечення+навчання. Таким чином, ви не тільки отримуєте якісні знання, але й новітній програмний продукт та технічну підтримку. До того ж, зручно обслуговуватися в одній компанії. Так що не треба нехтувати вигідними пропозиціями, розробленими спеціально для вас.

Джерело: АктивСофт http://arenda1c.aktivcorp.com

Навчання 1С + оренда 1С: чому ці послуги вигідно купувати разом
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *