Нарахування та виплата доходу здійснюється в різних періодах: як відображати в формі 1-ДФ?

Підприємство помісячно нараховує та виплачує фізособі  плату за оренду автомобіля. Однак період нарахування та виплати не завжди співпадає. Як (у яких періодах) відображати такі виплати у формі № 1ДФ? 

У формі № 1ДФ, що складається у періоді нарахування, відображається тільки нарахована орендна плата. Тобто, заповнюються колонки розділу І (щодо ПДФО) – 3а «Сума нарахованого доходу» і 4а «Сума утриманого податку, нарахованого», у розділі ІІ (щодо військового збору) – «Загальна сума нарахованого доходу» і «Загальна сума утриманого збору, нарахованого».

Виплачена орендна плата відображається у формі № 1ДФ за той період, у якому відбулася фактична виплата, тобто, заповнюються колонки розділу І (щодо ПДФО) – 3 «Сума виплаченого доходу» і 4 «Сума утриманого податку, перерахованого», у розділі ІІ (щодо військового збору) — «Загальна сума виплаченого доходу» і «Загальна сума утриманого збору, перерахованого».

Наприклад, якщо орендна плата нарахована у вересні 2017 року, а виплачена у жовтні 2017 року, то у формі № 1ДФ за третій квартал 2017 року буде відображено нарахування (у відповідних колонках), а за четвертий квартал 2017 року – виплата.

Саме такий порядок заповнення форми № 1ДФ передбачено у п. 3.2 – п. 3.5 Порядку № 4. З цим погоджуються і податківці ( див. ЗІР,   підкатегорія 103.25).

Єдине виключення передбачено для заробітної плати, що виплачується у встановлені терміни в наступному місяці. Наприклад, нарахували зарплату у вересні 2017 року, а виплатили згідно термінів виплати 05 жовтня 2017 року. В цьому випадку і нарахування, і виплата такої зарплати відображається в формі № 1ДФ за третій квартал 2017 р.

Хотите сделать интерьер вашего дома незабываемым для гостей и комфортным для вас? Читайте статью про синий цвет в дизайне http://newdesign.com.ua/stati/sinij-cvet-v-interere/ и консультируйтесь в студии дизайна интерьеров newdesign.com.ua.

Нарахування та виплата доходу здійснюється в різних періодах: як відображати в формі 1-ДФ?
4 (80%) 10 votes

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.5MB/0.00032 sec