Фінанси > Банківські карти > Кредитна карта Еволюція від Дельта Банку. Підводні камені і нюанси використання

Кредитна карта Еволюція від Дельта Банку. Підводні камені і нюанси використання

Дельта Банк зовсім недавно представив першу в Україні кредитну картку, що має спеціальну бонусну програму, в рамках якої частина витрачених коштів повертається клієнтові. Які ж ще особливості, переваги та підводні камені має карта «Еволюція » від Дельта Банку?

Як оформити карту Еволюція від Дельта Банку?

Для оформлення кредитної картки № 1 «Еволюція » необхідно надати паспорт та ІПН. При наданні додаткових документів ви можете отримати більш низьку процентну ставку по кредиту.

Читайте также Причини відмови у видачі кредиту

Заявку на отримання картки « Еволюція» можна оформити на сайті Дельта Банку або безпосередньо у відділенні. Але для отримання кредитної картки в будь-якому випадку доведеться відвідати Дельта банк. Також можна оформити її в кредитних центрах і у великих торгових центрах, де є представництва Дельта Банку.

Як активувати кредитну карту Еволюція від Дельта банку?

Після отримання картки « Еволюція» її необхідно активувати, це можна зробити декількома способами:

• зателефонувати на безкоштовну лінію за телефоном 0800 500 600;

• зателефонувати до Контакт — Центру Дельта Банку (0444289595);

• скористатися формою зворотного зв’язку, що розміщена на офіційному сайті банку.

Таким чином, щоб швидко отримати кредитну картку « Еволюція» потрібно заповнити онлайн — заявку, потім дочекатися дзвінка працівників Дельта Банку і при позитивній відповіді відправлятися за карткою у відділення банку.

Вартість оформлення та обслуговування кредитки Еволюція

Кредитна карта № 1 «Еволюція » оформляється безкоштовно, а от її річне обслуговування вже обійдеться в 118,80 грн.

Як і де зняти готівку з кредитної картки?

Перевести в готівку кошти з кредитної картки «Еволюція» можна через касу Дельта банку або скориставшись банкоматом. Комісія при цьому становить 4% плюс додатково15 гривень.

Завдяки тому, що Дельта Банк є членом мережі банкоматів «Атмосфера » і мережі « Euronet Worldwide », в які входять 27 українських банків і понад 4000 банкоматів, клієнти можуть знімати готівку з такою ж комісією, як і у Дельта Банку (4 % +15 грн) в банкоматах партнерів. З такою комісією можна перевести в готівку гроші з картки в банкоматах :

• Unicredit Bank;

• УкрСиббанку;

• ПУМБ;

• Правекс- Банку;

• Ощадбанку та ін партнерів.

З повним списком банків — партнерів можна ознайомитися на сайті Дельта Банку.

При знятті коштів через банкомати фінансових організацій, які не є партнерами Дельта Банку, комісія складає ті ж 4 % від суми плюс 15 гривень, але це без урахування комісії іншого банку.

При знятті грошей з картки « Еволюція» через касу банку немає ніяких додаткових платежів, тільки 4 % від суми і 15 гривень. Щоб зняти гроші через касу наявність картки обов’язково, при собі необхідно мати паспорт, інакше гроші не перевести в готівку. Якщо ж з картки « Еволюція» знімати власні кошти, то комісія складає 15 гривень.

Особливості установки кредитного ліміту по кредитній карті Еволюція

Кредитний ліміт по картці «Еволюція» може становити від 2 до 50 тисяч гривень, і в кожному випадку визначається банком індивідуально. Максимальна сума кредиту залежить від пакета документів, які ви надали при оформленні заявки. Це може бути один або декілька з нижчеперелічених документів:

Читайте также Чим ризикує поручитель по кредиту?

• довідка про доходи з місця роботи (за останні 6 місяців);

• виписка по іншому рахунку (у тому числі і зарплатному );

• закордонний паспорт з хоча б однієї відміткою про виїзд за кордон за останній рік;

• техпаспорт на ваш автомобіль (крім машин виробництва країн СНД та українського виробництва, не старше 5 років).

Чи є на кредитній карті пільговий (грейс) період?

Кредитка « Еволюція» від Дельта Банку має пільговий період до 55 календарних днів. У цей період відсотки за користування кредитом нараховуються за пільговою ставкою ( 0,001 % річних) при дотриманні двох умов:

1. При розрахунках карткою в торгових мережах та мережі Інтернет.

2. Погашення витраченої з картки суми до закінчення пільгового періоду.

Зверніть увагу ! Пільговий період по карті « Еволюція» не поширюється на операції зі зняття готівки.

Щоб не переплачувати за даним кредитом, необхідно погасити всю суму заборгованості до 25 числа місяця наступного за місяцем, в якому виникла заборгованість.

Наприклад, ви 3 травня розрахувалися карткою « Еволюція» за покупку в сумі 1500 гривень, а 10 травня оплатили з карти в мережі Інтернет 200 гривень. 1 — го квітня ви витратили ще 800 гривень на покупки. До 25 — го квітня вам необхідно сплатити 1700 гривень ( 1500 +200 ), а 800 гривень вам потрібно буде внести до 25 -го травня.

Якщо кредит не погашений в пільговий період, то додаткова комісія не нараховується. Вам необхідно буде крім самої суми кредиту виплачувати додатково і відсотки за його користування.

Порядок погашення кредиту по кредитній карті Еволюція

Процентна ставка по кредитній карті « Еволюція» дорівнює 36 %.

Щомісяця до 25 -го числа необхідно вносити 2 % від суми витрачених кредитних коштів та нараховані відсотки по кредиту станом на день розрахунку.

Читайте также Ембосовані банківські пластикові картки. Переваги та недоліки

Кожен місяць потрібно вносити обов’язковий мінімальний платіж, який залежить від використаної суми за кредитом і включає в себе:

• мінімальну частину погашення «тіла» позики;

• комісій, процентів та інших платежів банку, передбачених тарифами Дельта Банку.

Щоб дізнатися розмір мінімального платежу можна підключити послугу СМС — інформування або звернутися до Контакт-центру Дельта Банку. По даній кредитці немає максимального терміну погашення.

Прострочили оплату по кредитній карті. Що буде?

Якщо несвоєчасно внести обов’язковий мінімальний платіж або внести його в неповному обсязі, то по карті «Еволюція » нараховується штраф. По даній лінійці карт це фіксована сума — 75 гривень.

Крім цього, Дельта Банк залишає за собою право нараховувати інші штрафні санкції. Щоб уточнити інформацію з нарахування штрафів та пені за конкретним договором необхідно звернутися в сам банк. Тому не варто оформляти таку кредитку, якщо ви не впевнені у своїй можливості повернути позику, так як Дельта Банк нараховує штрафні санкції за своїм розсудом.

При нарахуванні штрафних санкцій по карті « Еволюція» сума штрафу та пені включається в наступний обов’язковий щомісячний платіж.

Занимаясь серьезным бизнесом в сфере торговли, рано или поздно приходится задумываться о расширении складских помещений. При значительных складских площадях вам не обойтись без складской техники, такой как например гидравлическая тележка рокла — качественной финской тележке от фирмы — лидера в своей сфере.

Чи можна використовувати кредитку як дебетову карту?

Кредитну карту «Еволюція » від Дельта Банку можна використовувати як дебетову картку, на позитивний залишок нараховується 10% річних.

Відсотки нараховуються банком у вигляді грошових коштів на картку в останній робочий день місяця.

Як покласти гроші на карту? Як поповнити карту Еволюція?

Поповнити картку «Еволюція » можна :

• в касі будь-якого відділення Дельта Банку (комісія за касове обслуговування 10 гривень);

• в банкоматах банку, оснащених функцією прийому готівки;

Читайте также Як заповнити реєстраційну картку для отримання витяга з ЄДР

• у платіжних терміналах;

• переказом коштів з іншої картки Дельта Банку через систему « myDELTA » або через банкомат.

Щоб поповнити кредитку через касу Дельта Банку наявність пластику обов’язкова.

Ознайомитися з історією операцій по даній кредитці можна кількома способами:

1. Зателефонувавши до Контакт — Центру банку.

2. в СДБО « myDELTA ».

3. У будь-якому відділенні Дельта банку.

Отримати паперову виписку по карті «Еволюція » можна у відділенні Дельта Банку або за наявності Стандартного доступу в СДБО « myDELTA » є можливість сформувати і роздрукувати виписку самостійно. Виписка по рахунку надається банком безкоштовно.

Додаткові можливості картки « Еволюція»

По даній карті Дельта Банк повертає на рахунок до 2 % від витраченої суми, якщо кредиткою розраховувалися в торгових мережах та мережі Інтернет (з умовами програми можна ознайомитися у відділенні або на сайті банку).

До карти підключений сервіс « Розстрочку на карту», що дозволяє робити великі покупки і оплачувати їх протягом 24 місяців рівними частинами. При цьому в перші три місяці користування кредитом ви оплачуєте пільгову ставку ( 0,0001 %).

Також дана кредитна карта має поновлювану кредитну лінію, тобто після погашення одного кредиту власник картки може відразу взяти нову позику.

Таким чином, кредитна картка «Еволюція » має свої переваги і недоліки. Оформляти таку карту вигідно, якщо з її допомогою здійснювати значні покупки і розраховуватися в мережі Інтернет. При погашенні кредиту в пільговий період, ви отримаєте ще й додаткову вигоду. А для зняття готівки цей банківський продукт використовувати не варто.

Кредитна карта Еволюція від Дельта Банку. Підводні камені і нюанси використання
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend