Кредитна карта або кредит готівкою: що вигідніше?

Будь-який банк пропонує декілька видів кредитних продуктів — іпотека, автокредит, кредит готівкою, банківська карта. Вибір клієнта, як правило, залежить від цілей, заради яких беруться позикові гроші. Кредит готівкою і банківська карта перебувають серед лідерів по затребуваності. Споживачів приваблює свобода дій, адже готівку можна витратити на що завгодно, та й кредитною карткою можна сплатити більшість товарів. Але деякі відвідувачі губляться перед вибором — отримати готівку або оформити кредитну карту?

Читайте також Не можу зайти в приват 24. Можливі причини та шляхи вирішення

Коли варто отримувати кредит готівкою?

Оформити кредит готівкою, а не банківську картку із кредитним лімітом варто:

 • Якщо вам потрібна досить велика сума грошей — ліміт на карті не настільки великий.
 • Якщо ви хочете швидше розрахуватися з кредитом і більше ніколи не оформляти відносини з банком, принаймні, найближчим часом. Можна заперечити, що з кредитною картою можна вчинити точно так само, але практика показує, що так чинять лише 10-12% утримувачів карт. Решта, якщо й не користуються нею, то і в банк її не здають — нехай лежить — «хліба не просить, а от гроші знадобитися можуть у будь-який момент».
 • Якщо ви хочете заощадити на процентній ставці — по кредиту готівкою переплата виходить набагато менше, ніж по кредитній карті.
 • Якщо ви проживаєте в місцевості, де немає банкоматів (так-так, є і такі!). У цьому випадку мати карту вам невигідно — гроші на місці не знімеш, а кататися в сусіднє місто за кожним переведенням у готівку невигідно.
 • Якщо гроші потрібні на щось певне — немає сенсу оформляти карту, простіше оформити кредит готівкою на конкретну суму.

Кредит готівкою — це відносно низька процентна ставка (її розмір залежить від банку і вашої кредитної історії, а також ще від ряду обставин), фіксована сума і порівнянно рідкісні зустрічі з банком.

Читайте також Полные реквизиты банковской карты. Из чего они состоят и где их взять?

Коли рекомендовано отримати кредитну карту?

Незважаючи на, здавалося б, очевидну вигоду кредиту готівкою, в деяких ситуаціях користуватися картою з кредитним лімітом буде набагато зручніше:

 • Її варто оформити, якщо вам постійно потрібні додаткові гроші — чим йти в організації, що дають у борг «до зарплати» і платити величезні відсотки — краще скористатися кредитною карткою. Та й спокійніше так — коли що — гроші завжди під рукою.
 • Якщо сума, яку ви хочете взяти в кредит, не особливо велика — можна знову ж оформити кредитну карту. Повернувши ліміт, її можна або здати в банк і припинити дію кредитного договору, або покласти, як НЗ.
 • Якщо ви працюєте віддалено, банківська карта вам все одно знадобиться, але в такому випадку, краще брати карту, яка поєднує кредитну лінію і функції депозиту. Кредитний запас можна і не чіпати, але зате у вас з’явиться непогана підмога.
 • Нехай вас не лякає досить великий розмір процентної ставки — оформляйте карту з пільговим періодом погашення, і користуйтеся кредитними грошима, не переплачуючи ні копійки.
 • До речі, невеликий кредитний ліміт можна збільшити, якщо справно користуватися картою кілька місяців, не допускаючи прострочень. Іноді банк підвищує ліміт в односторонньому порядку, в інших випадках можна подати заявку про підвищення.

Читайте також Снять наличные с кредитной карты Приватбанка. Где и как выгоднее?

І, зрозуміло, для того, щоб зняти гроші з картки тоді, коли вони вам знадобляться — без зволікань і зайвої суєти, необхідно, щоб поруч знаходилися два-три банкомати. Крім того, з карти дуже зручно оплачувати комунальні витрати, бронювати номери в готелі і квитки на автобус, поїзд чи літак, поповнювати рахунок мобільного телефону та інше.

І на закінчення…

Звертайте увагу на різні акції, що проводяться банком — умови оформлення якого небудь з таких кредитних продуктів можуть бути дуже вигідними завдяки акційній пропозиції. Прорахуйте що зручніше саме для вас в даний момент, подумайте, для чого потрібні гроші, проконсультуйтеся з кредитним менеджером, і ви не помилитеся у виборі.

При поддержке: Накопленные деньги не должны лежать под подушкой. Они должны работать и приносить доход своему владельцу. Куда вложить деньги под проценты — главный вопрос начинающих инвесторов. Ответы смотрите по ссылке.

Кредитна карта або кредит готівкою: що вигідніше?
4 (80%) 1 vote

4 Responses to Кредитна карта або кредит готівкою: що вигідніше?

 1. Выгоднее там, где меньше переплата за весь срок использования, учитывая скрытые комиссии. Я использую кредитные карты, когда беру небольшие суммы на льготный период, а если беру что-то крупное использую кредит наличными, чтоб не платить до 5% за обналичку в банкомате.

 2. На кредит готівкою зараз такі %, що очі на лоб лізуть. Уже краще кредитка, там хоть % на суму залишку йдуть, а не на суму позики

 3. Тарас:

  В ПриватБанке нету кредита наличными, есть только кредитная карта Универсальная. Вы можете снять с нее деньги и будет Вам наличные. Только за обналичку Вы заплатите 4%. Если Вам такое не подойдет, то обратитесь в kredit-gotivkoju.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.52MB/0.00034 sec