Крамниці електронних сервісів «Твій час»: новий рівень зручності

1У липні 2016 року з’явилися нові можливості для підприємців та бухгалтерів, які виведуть роботу з первинними документами та звітністю на новій рівень зручності.  В Україні почала працювати мережа крамниць електронних сервісів «Твій час».

«Твій час» — це місце, де під одним дахом зібрано всі електронні сервіси, якими користується сучасний бухгалтер. Швидко, зручно та без зайвого клопоту тут можна буде придбати та встановити програмне забезпечення для бізнесу, отримати захищений електронний цифровий підпис для шифрування документів, отримати фахові консультації з користування електронними сервісами, бухгалтерських та податкових питань, допомогу в заповненні звітів.

Тут же можна скористатись технічними та програмними можливостями, щоб розробити і подати звітність за допомогою професійного програмного забезпечення. Тобто, крамниця «Твій час» може служити не тільки зручним осередком всіх потрібних сервісів та інформації, а ще й віддаленим офісом.

Крамниці «Твій час» зібрали найактуальніші сервіси для сучасного бухгалтера та керівника бізнесу.

Системи електронної звітності

2Програмні продукти«M.E.Doc» та «СОТА» дають змогу подавати звітність з комп’ютера за допомогою електронного підпису та доступу в інтернет. Програми налічують понад 3000 бланків для всіх контролюючих установ: ЄСВ, ПДВ, 1-ДФ, Декларація про доходи тощо. Завжди в наявності найсвіжіші версії документів.

Сервіси для електронного документообігу

EDI-сервіс «ПТАХ» — зручний для обміну будь-якими документами прямо із бухгалтерської системи.

«Електронний документообіг»— модуль для обміну первинними документами, реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування.

Електронне управління підприємством

ERP-система «ІС-ПРО» для бухгалтерського та податкового обліку, контролю над фінансами, закупівлями, збутом та логістикою, а також для роботи з клієнтами (один з 13 модулів — CRM-система)

Електронний цифровий підпис АЦСК «Україна», необхідний для роботі в програмах, подачі звітності, шифрування документів тощо, в крамницях «Твій час» можна отримати за 20 хвилин.

Крамниці електронних сервісів «Твій час» — це добуток багаторічного досвіду дилерів та дистриб’юторів мережі Партнерів Групи компаній «Інтелект-Сервіс». Ця мережа вже 20 років забезпечує український бізнес якісними програмними продуктами для управління, обліку та звітності. Фахівці компанії знають все про потреби своїх клієнтів.

Щоб бухгалтери та підприємці могли вирішувати3 свої «паперові» справи найбільш зручно та з максимальною економією часу, «Інтелект-Сервіс» запустив мережу крамниць «Твій час».

В липні відкриються перші 60 крамниць, а до кінця 2016 року  — в країні мінімум 120. Щоб скористатись зручностями, що гарантує новий сервіс, відшукайте адресу найближчої точки та запишіться на зручний для вас час. Це можна зробити на сайті yt.ua

Крім суто бухгалтерських справ, в крамницях «Твій час» можна без клопоту та черг сплатити комунальні послуги чи послуги зв’язку, придбати квитки на транспорт та скористатись ще двома сотнями електронних сервісів, що полегшують щоденний побут.

Змінений формат офісів по роботі з клієнтами «Інтелект-Сервісу» називають «новонародженням», і до такого особливого свята, що не випадково співпало з Днем бухгалтера,  мережа крамниць приготувала для всіх клієнтів особливі подарунки. Завітайте до 25 липня у найближчу крамницю та отримайте свій святковий сюрприз!

Крамниці електронних сервісів «Твій час»: новий рівень зручності
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.51MB/0.00044 sec