Кількість зустрічних звірок має зменшитися в 2,5 рази

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

зустрічні звіркиДержавна податкова служба, а конкретно директор департаменту податкового контролю юридичних осіб Сергій Крухмальов, повідомив про зміни, що стосуються даних кількості зустрічних звірок, яким піддаються суб’єкти господарювання. Їх загальна кількість скоротиться в 2,5 рази і в 2013 році складе приблизно 8 тисяч.

У п’ятницю, 8 грудня, у Києві пройшла третя за рахунком конференція, яка стосується податків. Вона проводиться в Україні щорічно, саме на ній Сергій Крухмальов сказав: «Глава ДПС доручив мені дати юридичне обгрунтування і скоротити кількість таких перевірок. Ми вже створили відповідну робочу групу з цього питання … Плануємо в 2013 році скоротити кількість зустрічних звірок в 2,5 рази ».

Директор департаменту зазначив, що в цьому році число зустрічних звірок, що стосуються суб’єктів господарювання, вже склало близько 19,5 тисяч. До кінця року співробітники податкової служби планують збільшити цю цифру до 20 тисяч.

Органи податкової служби наділені правом проведення зустрічних звірок, що стосуються даних про податки суб’єкта господарської діяльності як платника податків. У процесі зустрічної звірки органи ДПС зпівставляють дані, наявні в первинних документах суб’єкта господарської діяльності, з видами, обсягом, якістю операцій, розрахунків, що стосуються сплачених податків. Визначається, наскільки в повному обсязі зроблена оплата податків, і як це відображено в обліковій документації.

За матеріалами: http://www.interfax.com.ua/

Кількість зустрічних звірок має зменшитися в 2,5 рази
Оцініть статтю

One Response to Кількість зустрічних звірок має зменшитися в 2,5 рази

  1. Доброго дня, у мене є запитання щодо перевірок. Минулого тижня до мого магазину одягу, який знаходиться в селі завітав працівник відділу державного сектору по боротьбі з незаконною злочинністю з прикріпленим до нього міліціонером. Представився показав посвідчення і почав знімати одяг чоловічий, жіночий, дитячий де є надписи адідас, найк, пума,( товар у мене дешевий ) коментуючи тим, що я торгую підробкою на брендові марки і він має право товар конфіскувати. Також требував сертифікати на дорослий товар, але їх ніде ніхто не дає на китайський товар. Я вимагала, щоб показали документи щодо перевірки, але він заявив, що не повинен показувати ніяких документів, тому що у нього дуже багато повноважень. Може перевіряти фізичних, юридичних осіб, банки, бюджетні установи, землю. Потім почав складати протокол, щодо порушень, але щоб не подавати до суду запропонував інший варіант 2500 грн. Зійшлися на 2000 тис. здер грошей і в зошиті перевірок не розписався, що це за мородерство чи рекет, що потрібно знати, щоб відшити таких , чи дійсно має право на все така служба?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.5MB/0.00032 sec