Касова книга (форма № КО-4). Завантажити бланк форми

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Форма № КО-4 — касова книга, затверджена «Положенням про ведення касових операцій в Україні» № 637 від 15.12.2004 року, (далі Положення) і знаходиться в додатках до цього документа. Останній раз зміни до форми книги були внесені Постановою НБУ від 29.04.2009 року № 252.

Згідно пункту 4.1 розділу 4 Положення всі підприємства, що мають кассу, зобов’язані вести касову книгу для забезпечення здійснення розрахунків готівкою. Сюди заносяться всі операції пов’язані з оприбуткуванням або видачею готівки з каси підприємства.

Відповідно до пункту 4.2 розділу 4 Положення, аркуші касової книги мають бути пронумеровані, прошнуровані та скріплені відбитком печатки підприємства. Кількість аркушів у касовій книзі засвідчується підписами керівника та головного бухгалтера підприємства.

Записи в касовій книзі здійснюються у двох примірниках (через копіювальний папір) чорнилом темного кольору чорнильною або кульковою ручкою. Перші примірники, що є невідривною частиною аркуша касової книги, залишаються в касовій книзі. Другі примірники, що є відривною частиною аркуша касової книги, є документом, за яким касири звітують щодо руху грошей у касі. Перші і другі примірники мають однакові номери.

Виправлення в касовій книзі, як правило, не допускаються. Якщо виправлення зроблені, то вони засвідчуються підписами касира, а також головного бухгалтера або його заступника.

Пункт 4.4 розділу 4 Положення дозволяє підприємствам, за умови забезпечення належного зберігання касових документів, вести касову книгу в електронному вигляді за допомогою комп’ютерних засобів.

Кассовая книга (форма №КО-4). Скачать бланк формы

Касова книга (форма № КО-4). Завантажити бланк форми
Оцініть статтю

One Response to Касова книга (форма № КО-4). Завантажити бланк форми

  1. ТОВ "ТБ "ДОБРОБУТ":

    Для роботи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.5MB/0.00031 sec