Форма №5-ОПП. Скачати бланк. Заява про взяття на облік у податковій службі

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Фізична особа набуває статусу приватного підприємця з моменту внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців. Після цього, державний реєстратор видає фізичній особі виписку з Єдиного державного реєстру. Маючи на руках виписку з Єдиного державного реєстру громадянин вже може починати здійснювати підприємницьку діяльність.

Але йому треба стати на облік у податковій службі. Протягом декількох днів з моменту внесення запису до Єдиного державного реєстру про державну реєстрацію підприємця, державний реєстратор надсилає податковій службі повідомлення, на підставі якого податкова служба бере підприємця на облік. Маючи на руках виписку з Єдиного державного реєстру підприємець може і не чекати, поки державний реєстратор повідомить податкову. ФОП може піти до податкової служби та написати заяву про взяття на облік за формою №5-ОПП. Бланк заяви скачуємо нижче.

скачати бланк заяви за формою №5-ОПП

Також дуже раджу почитати Як зареєструватися приватним підприємцем (ФОП) та стати на облік у державних органах

Форма №5-ОПП. Скачати бланк. Заява про взяття на облік у податковій службі
Оцініть статтю

3 Responses to Форма №5-ОПП. Скачати бланк. Заява про взяття на облік у податковій службі

  1. Вы ещё ссылочку на статью «Реєстрація підприємцем, все, що треба знати.» привели и цены бы Вам не было.

  2. Инна:

    Довідка про взяття на облік платника податків

  3. Егор:

    Здравствуйте, вновь зарегистрированный ФОП, уже поставлен на учёт в органах дфс, нужно ли подавать форму 5-опп (я её не подавал в налоговую когда подавал другие заявления). Если нужно, то в какие сроки, и какая ответственность если не подам? Заранее спасибо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *