Як відключити послугу скарбничка від Приватбанку

Григорий Иваненко

Григорий Иваненко

Независимый финансовый консультант.

Як відключити скарбничку в Приват24? Є кілька способів відмовитися від сервісу, яким користуються близько 10 мільйонів мешканців України: через Приват24, термінал самообслуговування, мобільний додаток, у відділенні банку. «Скарбничка» від Приватбанку вважається одним з найбільш ефективних способів непомітно накопичити гроші. Договір з банком на надання послуг укладається на рік, однак при необхідності, відмовитися від послуги можна достроково. Повне або часткове зняття коштів автоматично припиняє дію вкладу. На суму, що залишилася, при бажанні клієнта оформляється новий договір.

Доступні способи

Як відключити скарбничку Приват24?

 • Зайти в меню «Мої рахунки».
 • Виберіть пункт «Скарбничка».
 • У вікні відшукати карту, на якій потрібно відключити послугу.
 • Натиснути «Змінити», відключити непотрібний спосіб накопичення.

Повідомлення про проведену операцію надійде на мобільний телефон, номер якого зареєстрований в Приват24. Гроші на «Скарбничку» більше приходити не будуть, але знаходяться на рахунку кошти і далі нараховуються відсотки.

 • Для зняття грошей в меню «Скарбничка» вибрати «Зняти кошти».
 • З’явиться інформація про термін закінчення дії вкладу, нарахування відсотків, а також про те, скільки людина втратить при достроковому закритті угоди.

Можна забрати всю суму або тільки частину вкладеного. Як відключити скарбничку у другому випадку?

 • Вказується необхідна сума, потім слід натиснути «Зняти вказану суму».
 • На мобільний телефон надійде повідомлення з кодом підтвердження.
 • Гроші перераховуються на картку, до якої прив’язана послуга «Скарбничка».

Термінал самообслуговування

 • В меню «Мої депозити» вибрати «Послуга накопичення «Скарбничка»».
 • Для авторизації в картоприймач вставити будь-яку картку Приватбанку, вказати пін-код. На моніторі термінала з’явиться поточний баланс.
 • Виберіть «Змінити умови накопичення», якщо потрібно відключити «Скарбничку». Якщо потрібно закрити внесок повністю, то слід вибрати «Зняти кошти».

У вікні, що з’явиться сума нарахованих відсотків за поточний період, кількість днів до закриття вкладу, сума грошової втрати при достроковому знятті. Також на моніторі будуть представлені відомості про карту, на яку прийдуть кошти зі «Скарбнички». Як і при способі, як відключити послугу Скарбничка у Приват 24, система пропонує 2 варіанти: зняти суму повністю або частину. Після вибору та підтвердження операції термінал видасть повідомлення про те, що кошти надійдуть на картку.

Через мобільний телефон

 1. Зателефонувати на безкоштовний номер 3700. Змінити/відключити умови накопичення.
 2. Або скористатися другим способом: відправити на номер 7660 повідомлення з текстом «OFF».

Як відключити послугу користувачам мобільного додатка? Після авторизації, вказування пін-коду натисніть на кнопку поруч з текстом «Натисніть, щоб зняти гроші». У вікні з’явиться інформація про внесок. Вкажіть суму або поставте галочку у віконці «Зняти всю суму», натисніть кнопку «Зняти».

Відключить дану послугу при необхідності менеджер банку безпосередньо в офісі. Треба тільки запитати, як відключити послугу Скарбничка у Приватбанку. Підключати «Скарбничку», змінювати умови накопичення, відключати її можливо необмежену кількість разів.

Як відключити послугу скарбничка від Приватбанку
4.1 (82.86%) 21 votes

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *