Теплі кредити 2017 від Приватбанку

Программа «Приватбанк теплі кредити» продовжує діяти і в 2017 році. Фінансування проектів енергоефективності в рамках програми — 400 млн грн. Часткова компенсація вартості займів на термомодернізацію та заходи з підвищення енергоефективності в житловому секторі — 20% від суми кредиту для фізосіб у разі придбання опалювальних котлів на альтернативних видах палива, 35% — для фізосіб на індивідуальне утеплення житла, 40% — для ОСББ і ЖБК (за наявності одержувачів субсидій це буде від 40 до 70%).

Модернізуємо роботу

Раніше для оформлення клієнти приходили до банківського офісу та подавали довідку про доходи, ксерокопії паспорту, свідоцтва про укладання шлюбу або пенсійного посвідчення. Теплий кредит 2017 Приватбанк спростив. Запроваджена їм технологія видачі «теплих» займів дозволяє оформляти через інтернет без необхідності надання паперових документів і довідок. Достатньо мати картку Приватбанка та знайти постачальника послуг, щоб за лічені хвилини отримати необхідний товар.

Приватбанком була розроблена сучасна технологія кредитування в рамках держпрограми, завдяки якій реальна вартість «теплих» кредитів для населення та ОСББ не перебільшує 18% річних. В деяких випадках розстрочка на придбання енергоефективних товарів безвідсоткова.

Як обрати реалізатора?

Обрати та купити енергоефективні товари можна у перевірених постачальників на сайті ПриватМаркету. Оплатити теплий кредит від Приватбанку пропонується за допомогою розстрочки з подальшою компенсацією частини кредиту за рахунок держави. Для перегляду пропозицій потрібно:

  • зайти на ПриватМаркет;
  • вибрати необхідну категорію товарів;
  • поставити галочку на «Теплий кредит».

Порядок дій:

  1. Обрати товар у ПриватМаркеті, на який розповсюджується державна компенсація.
  2. При оплаті обрати «оплату частинами».
  3. Банк самостійно сформує реєстри та відправить на розгляд до установи Держенергоефективності.
  4. На рахунок клієнта у Приватбанку надходить державна компенсація.

Хто ще пропонує «теплі» товари?

Теплі кредити від Приватбанку можна знайти не тільки в ПриватМаркеті, але і на сайтах інтернет-магазинів. Також даний кредит пропонується оформлювати у магазинах з наявністю терміналів Приватбанку для розрахунку картками. У цьому випадку при розрахунку за придбання також потрібно обрати «оплату частинами». Комісія Приватбанку встановлюється на рівні 2,9 % від початкової суми кредиту на місяць. При достроковому погашенні з отримувача стягується плата за повний місяць. Іншіх платежів, окрім щомісячної комісії та погашення самого кредиту, нема.

Ліміт кредитування повинен на 29% перевищувати розмір рахунку на купівлю енергоефективного обладнання або матеріалів. Приклад: ліміт становить 12 900 гривень, придбати у кредит матеріали дозволяється на суму 10 000 грн.

Перш ніж отримувати Приватбанк кредиты на утепленння, радимо запитати у представника компанії-кредитора, можна чи ні оформлювати онлайн-заявку. Дізнайтеся, яким чином до банку прийде акт виконаних робіт, заява про самостійне проведення модернізації тощо.

Теплі кредити 2017 від Приватбанку
4.2 (83.53%) 17 votes

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *