Фінансові блоги

Blog Archives

Теплі кредити 2017 від Приватбанку

Юлия Нестерова

Юлия Нестерова

Программа «Приватбанк теплі кредити» продовжує діяти і в 2017 році. Фінансування проектів енергоефективності в рамках програми — 400 млн грн. Часткова компенсація вартості займів на термомодернізацію та заходи з підвищення енергоефективності в житловому секторі — 20% від суми кредиту для фізосіб у разі придбання опалювальних котлів на альтернативних видах палива, 35% — для фізосіб на індивідуальне утеплення житла, 40% — для ОСББ і ЖБК (за наявності одержувачів субсидій це буде від 40 до 70%).

Як відключити послугу скарбничка від Приватбанку

Григорий Иваненко

Григорий Иваненко

Як відключити скарбничку в Приват24? Є кілька способів відмовитися від сервісу, яким користуються близько 10 мільйонів мешканців України: через Приват24, термінал самообслуговування, мобільний додаток, у відділенні банку. «Скарбничка» від Приватбанку вважається одним з найбільш ефективних способів непомітно накопичити гроші. Договір з банком на надання послуг укладається на рік, однак при необхідності, відмовитися від послуги можна достроково. Повне або часткове зняття коштів автоматично припиняє дію вкладу. На суму, що залишилася, при бажанні клієнта оформляється новий договір.

Як оплатити комунальні послуги через інтернет Приватбанк 24

Константин Деменков

Константин Деменков

Оплата комунальних послуг через інтернет Приватбанк 24 може проводитися в декількох варіантах. Перший підходить для мешканців Києва, Одеси, Дніпра. Другий зручний для тих, хто хоче постійно оплачувати комуналку через Приват24, третій — для тих що виконують операцію вперше, коли в розпорядженні є реквізити комунальних служб. Знадобиться вихід в інтернет, реєстрація в Приват24, кілька хвилин вільного часу. Платіж можна зробити регулярним (він буде проводитися системою автоматично), щоб забути про необхідність щомісяця вносити плату самостійно.

Send this to a friend