Додаток 8 до Декларації з податку на додану вартість. Скачати бланк

Платники податків, які не своєчасно отримали податкову накладну або ж отримали, але з порушеннями правил її оформлення, можуть аргументувати подібну обставину заявою зі скаргою про відмову постачальника виписати цю накладну за формою згідно з Додатком №8 до Декларації з ПДВ. Додаток 8 також складається у разі порушення постачальником правил заповнення та / або порядку реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних для можливості формування податкового кредиту. Цей додаток подається разом з податковою декларацією.

Про подання Заяви платник зобов’язаний зробити відмітку у відповідному полі Декларації. Скарга повинна підтверджуватися копіями товарних чеків або копіями будь яких інших розрахункових документів, що підтверджують сплату податку при придбанні таких товарів / послуг або факт здійснення господарської операції. Документи повинні відповідати вимогам Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

Скарга додається до Декларації з ПДВ за певний звітний період у формі заяви. Ця скарга є підставою для включення суми податку від вартості придбаних товарів (робіт, послуг) до податкового кредиту. Надходження такої заяви зі скаргою є підставою для документальної позапланової перевірки постачальника для детального з’ясування відповідності дійсності і розмірів нарахувань ПДВ за такою операцією.

Скарга подається за формою додатка 8 до Декларації з ПДВ, затвердженої Наказом № 1492 від 25.11.2011 “Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість”.

Бланк додатку №8 до податкової декларації з податку на додану вартість ви можете скачати за посиланням нижче.

Додаток 8 до Декларації з ПДВ. Скачати бланк

Додаток 8 до Декларації з податку на додану вартість. Скачати бланк
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *